19.11.2016

Wygrana na koniec rundy

Udanie, bo wyjazdowym zwycięstwem rundę jesienną zakończyli zawodnicy drugiej drużyny Podbeskidzia.Po ubiegłotygodniowej przegranej na własnym boisku z LKS-em Czaniec, podopiecznym Piotra Bogusza udało się zrehabilitować i zdobyć pełną pulę w meczu wyjazdowym z Orłem Mokre.Pierwszą bramkę zdobył w 32 minucie Kamil Jonkisz, a na 2:0 podwyższył Aleksander Chmielewski już w drugiej części gry. Ambitni gospodarze zdołali odpowiedzieć trafieniem w 85 minucie, które okazało się jedynie bramką honorową.Następne emocje z udziałem "dwójki" czekają nas dopiero wiosną, na którą bielszczanie oczekiwać będą na szóstej pozycji w tabeli. W 17 meczach TSP II zdobyło okrągłe 30 punktów (dziewięć zwycięstw, trzy remisy i pięć przegranych, bramki 32 - 22).Orzeł Mokre - TS Podbeskidzie II 1:2 (0:1)Bramki: 32' Jonkisz, 62' Chmielewski - 85' TSP II (skład wyjściowy): Lis - Widełka, Wawszczyk, Handzlik, Jakubik- Brzosko, Oczko, Gutowski, Jaworski, Walkiewicz - Jonkisz