03.09.2016

Wygrana rezerw

Drużyna rezerw Górali, prowadzona przez trenera Piotra Bogusza odniosła pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach.Do przerwy w Pszczynie nie oglądano żadnych goli, ale już druga część gry rozpoczęła się idealnie dla bielszczan. W 48 minucie bramkę dla Podbeskidzia zdobył Kamil Jonkisz. Na 2:0 podwyższył w 66 minucie Damian Oczko i taki rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka, dając upragnione, pierwsze w sezonie zwycięstwo naszym rezerwom.W zespole "dwójki" po raz pierwszy w czerwono-biało-niebieskich barwach zagrał Gustavo Busatto, brazylijski golkiper, który w tym tygodniu związał się kontraktem z Podbeskidziem. Pierwszy mecz w Podbeskidziu zaliczył także Szymon Szymański, ściągnięty z Rekordu Bielsko-Biała. Iskra Pszczyna - Podbeskidzie II 0:2 (0:0)Bramki: 48' Kamil Jonkisz, 66' Damian OczkoTSP II (skład wyjściowy) : Busatto - Zakrzewski, Kareta, Cienciała, Wawszczyk - Tarnowski, Szymański, Jaworski, Oczko, Jonkisz - Palitrener: Piotr Bogusz