05.11.2016

Kolejne zwycięstwo rezerw

Seria zwycięstw zaplecza pierwszej drużyny trwa! Tym razem wyższość "dwójki" musieli uznać piłkarze Polonii Łaziska Górne. Dzięki temu zwycięstwu TSP II przedłużyło swą serię wygranych do sześciu. Był to jednocześnie 10 mecz z rzędu bez porażki w ligowych rozgrywkach. Już na początku spotkania Górale wedle planu objęli prowadzenie za sprawą Walkiewicza, a po 30 minutach i bramce Jakubika prowadzili już 2:0. Gospodarze nie mieli jednak zamiaru składać broni i jeszcze przed przerwą zdobyli kontaktowego gola. Co więcej w 60 minucie doprowadzili nawet do remisu, jednak to tylko podrażniło piłkarzy Podbeskidzia II, którzy szybko wzięli się do roboty i przed ostatnim gwizdkiem jeszcze dwukrotnie wpakowali piłkę do siatki, za sprawą Wajdzika i Jakubika, który zaliczył tym samym dublet.Polonia Łaziska Górne - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:4Felsch - Widełka, Menzel (60 'Cienciała, Wawszczyk, Szymański, Walkiewicz, Jakubik, Gutowski (82' Jonkisz), Oczko (89' Jaworski), Chmielewski, WajdzikŻółta kartka: WawszczykBramki: Walkiewicz 5', Jakubik 30', 90', Wajdzik 75' -   44', 60;