14-12-2018 Rybarski: Styl gry jest ważny

Andrzej Rybarski, dyrektor sportowy Podbeskidzia od strony sportowej podsumował zakończoną rundę jesienną, zapowiedział również strategię Górali na wiosenny finisz rozgrywek.

13-12-2018 Plan przygotowań do rundy wiosennej

9 stycznia Górale wrócą do treningów po przerwie świątecznej i rozpoczną przygotowania do rozgrywek w rundzie wiosennej.

12-12-2018 Komunikat Rady Nadzorczej TS Podbeskidzie S.A.

Rada Nadzorcza TS Podbeskidzie S.A. podjęła uchwałę o powołaniu nowego Prezesa Zarządu.

11-12-2018 Minuty Górali

Podczas jesiennych rozgrywek trener Krzysztof Brede skorzystał z 22 zawodników. Którzy Górale spędzili najwięcej minut na boisku?

06-12-2018 Łukosz: Przebrnęliśmy przez "wezbrany ocean"

Edward Łukosz, członek Rady Nadzorczej delegowany do pełnienia obowiązków Członka Zarządu TS Podbeskidzie SA, podsumowuje ostatnie półrocze w spółce.

05-12-2018 [SPARING]: TSP - Rekord

Podbeskidzie, które testowało kilku zawodników, zremisowało 2:2 z Rekordem Bielsko-Biała.

04-12-2018 Młodzi, z niższych lig i z regionu

Choć rozgrywki już się zakończyły, to Górale nadal trenują, a jutro rozegrają mecz kontrolny, w którym sztab przyjrzy się grupie testowanych zawodników.

04-12-2018 Finał akcji Fortuna za gole

Podczas ostatniej przed przerwą zimową kolejki na stadionach Fortuna 1 Liga padło 21 bramek. Oznacza to, że w ramach akcji charytatywnej „Fortuna za gole” udało się zebrać 42 000 złotych na rzecz Antosia Faberskiego, podopiecznego Fundacji Polsat. Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, sponsor tytularny rozgrywek pierwszej ligi postanowiła przekazać na rehabilitację chłopca 50 000 zł, podwyższając tym samym wynik końcowy akcji.

03-12-2018 Garbarnia - TSP 0:2 | skrót meczu

Bramki Łukasza Sierpiny i Przemysława Płachety, a także inne najciekawsze sytuacje z meczu Górali z Garbarnią, którym zakończyły się tegoroczny występy Podbeskidzia w Fortuna 1 Lidze.

02-12-2018 Sierpina: Za nami trudny mecz

Podbeskidzie pewnie pokonało Garbarnię, ale Łukasz Sierpina, strzelec pierwszej bramki, zapewnia, że nie było to łatwe spotkanie.

01-12-2018 [FOTO]: Pożegnanie roku w Krakowie

Dwie bramki Górali i zainkasowane trzy punkty pozwoliły bielszczanom w radosnych humorach zakończyć rozgrywki w tym roku kalendarzowym.

01-12-2018 Płacheta: Wiedzieliśmy co mamy zrobić

Autor drugiej bramki dla Podbeskidzia Przemek Płacheta w pomeczowym wywiadzie.

01-12-2018 Brede: Bardzo chcieliśmy zwyciężyć

Trener Brede po meczu z Garbarnią krótko ocenił grę swojego zespołu, dziękując mu za postawę i gratulując wygranej.

01-12-2018 Pietrzak: Zawody były niezłe

Prowadzący zespół Garbarni trener Pietrzak po meczu z Podbeskidziem wyraził wielki szacunek dla swojej drużyny, za to, że pomimo trudnej sytuacji podjęli walkę.

01-12-2018 [Fortuna 1 Liga]: Garbarnia - TSP 0:2

Podbeskidzie zakończyło w Krakowie rok 2018 wygraną 2:0 nad miejscową Garbarnią.