[FOTO]: Przedszkolaki w Bestwinie!

Kolejna lokalizacja projektu Przedszkolaki Podbeskidzia otwarta! Bestwina na pokładzie! 

Jeszcze w tym tygodniu informowaliśmy o otwarciu nowej lokalizacji w Mniuchu w gminie Chybie, a dziś przedstawiamy wam kolejną! Zespół Szkolno-przedszkolny w Bestwinie jest już 10 oddziałem naszej szkółki dla najmłodszych piłkarskich adeptów z czego ogromnie się cieszymy! W ramach projektu trenuje już ponad sto dzieci, a zapewniamy Was, że to jeszcze nie koniec. 

"To, że projekt Przedszkolaki Podbeskidzia cieszy się tak dużym zainteresowaniem, daje wielką satysfakcję. Wraz ze startem nowego roku szkolnego otworzyliśmy już dwie nowe lokalizacje, a już teraz mogę zdradzić że pracujemy nad kolejnymi. Cieszy nas przede wszystkim to, że już ponad sto dzieciaków - zarówno chłopców, jak i dziewczynek regularnie uczęszcza na treningi, które przyczyniają się do ich prawidłowego rozwoju. Sport to zdrowie i to, że skutecznie zaszczepiamy go dzieciom od najmłodszych lat jest ogromnym powodem do radości" - powiedział Dariusz Kołodziej Koordynator projektu Przedszkolaki Podbeskidzia. 

Przypomnijmy - zajęcia w ramach projektu organizowane są z myślą o najmłodszych adeptach piłki nożnej, zarówno dziewczynkach jak i chłopcach, w wieku od 3 do 7 roku życia. Uczestnicy mogą liczyć na możliwość skorzystania z wielu atrakcji organizowanych przez nasz klub. Na przykład udział w imprezach okolicznościowych, wyprowadzanie zawodników pierwszego zespołu na mecze ligowe, cykliczne otrzymywanie biletów na wspólne oglądanie piłkarskich starć bielszczan, a także gadżetów TSP oraz szeregu ciekawych niespodzianek! 

MENU