#ZapytajPrezesa - Pierwsza w historii klubu konferencja z kibicami online!Na naszym kanale na portalu YouTube opublikowaliśmy skrót z wideokonferencji, w trakcie której Prezes Bogdan Kłys odpowiadał na pytania kibiców w ramach akcji #ZapytajPrezesa.

W piątek 28 czerwca odbył się finał akcji #ZapytajPrezesa, o której informowaliśmy na łamach naszej strony klubowej. Punktualnie o godzinie 17:00 Prezes Bogdan Kłys zasiadł przed kamerą i w formie transmisji na żywo odpowiadał na najgorętsze kwestie odnośnie funkcjonowania klubu, przede wszystkim związane z drużyną piłkarską TS Podbeskidzie. 

Prezes na początku odniósł się do najczęściej powtarzających się i najbardziej istotnych pytań. Wyjaśniał, dlaczego na stanowisku trenera pozostał Krzysztof Brede, jacy zawodnicy zostaną w drużynie oraz jaki jest pomysł na nowy sezon. Następnie przeszliśmy do pytań, które zadawali kibice - zarówno na czacie podczas transmisji, jak i przez cały poprzedni tydzień, kiedy można było przesłać pytanie na adres mailowy lub zamieścić je w serwisach społecznościowych. 

Wideokonferencja odbiła się wśród kibiców bardzo pozytywnym echem. Z wiadomości, które otrzymaliśmy od Prezesa Bogdana Kłysa, on również jest bardzo zadowolony z całokształtu akcji, które będą organizowane cyklicznie. - Bardzo cieszę się, że udało mi się dotrzeć do dużej liczby fanów. Konferencje dla kibiców, które wcześniej organizowaliśmy w klubie, zazwyczaj cieszyły się frekwencją ok. 30 osób. Podczas transmisji na Facebooku w szczytowym momencie oglądało nas ponad 150 fanów. - podsumował Kłys.

Zapis całej, prawie godzinnej wideokonferencji można odnaleźć na Facebookowym profilu klubu po kliknięciu w link poniżej:

PEŁNA WERSJA WIDEOKONFERENCJI

Dla kibiców, którzy chcieliby obejrzeć skrót z wideokonferencji, a także nieco kulis tego wydarzenia - zapraszamy do obejrzenia materiału na kanale YouTube:

SKRÓT WIDEOKONFERENCJI

 

MENU