III TURNIEJ AMP FUTBOL EKSTRAKLASY,
ŁÓDŹ, 24-25 PAŹDZIERNIKA 2020

Sobota, 24 października:

11:00 Widzew Łódź – Legia Warszawa 0:2

12:15 Wisła Kraków – Warta Poznań 4:0

13:30 TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Legia Warszawa 0:2

15:00 Widzew Łódź – Wisła Kraków 0:10

16:15 TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Warta Poznań 2:0


Niedziela, 25 października:

08:30 Wisła Kraków – Legia Warszawa 2:0

09:45 Widzew Łódź – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 0:1

11:15 Legia Warszawa – Warta Poznań 4:0

12:30 TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Wisła Kraków 1:1

14:00 Widzew Łódź – Warta Poznań 0:0
 

II TURNIEJ AMP FUTBOL EKSTRAKLASY,
BIELSKO-BIAŁA, 3-4 PAŹDZIERNIKA 2020:

Sobota, 3 października:

Kuloodporni Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź 3:0 (2:0)

Gole: Piotr Mizera (3), Dawid Dobkowski (7), Rafał Bieńkowski (24)

Legia Warszawa – Husaria Kraków 4:2 (0:1)

Gole: Bartosz Łastowski (29, 33), Jurij Susz (34 i 36) – Mariusz Adamczyk (6), Mateusz Łubiarz (38)

Warta Poznań – Widzew Łódź 3:0 (1:0)

Gole: Maks Moroz (15), Przemysław Fajtanowski (36), Kacper Hała (40+5)

Kuloodporni Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa 0:1 (0:0)

Gol: Bartosz Łastowski (25)

Warta Poznań – Husaria Kraków 0:7 (0:4)

Gole: Mariusz Adamczyk (9), Przemysław Świercz (14 i 17), Krystian Kapłon (19, 26 i 40), Mateusz Łubiarz (31)

Niedziela, 4 października:

Legia Warszawa – Widzew Łódź 5:0 (4:0)

Gole: Taras Sokoł (3), Bartosz Łastowski (9, 11, 20+1 i 24)

Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała – Warta Poznań 3:0 (1:0)

Gole: Mateusz Kabała (18), Rafał Bieńkowski (23), Dawid Dobkowski (39)

Widzew Łódź – Husaria Kraków 0:2 (0:1)

Gole: Dariusz Ziemiańczyk (20+2), Olaf Tokarski (29)

Warta Poznań – Legia Warszawa 1:5 (0:3)

Gole: Kacper Hała (25) – Adrian Stanecki (1), Jurij Susz (14), Bartosz Łastowski (20), Jakub Kożuch (23 i 29)

Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała – Husaria Kraków 1:0 (1:0)

Gol: Dawid Dobkowski (5)

I TURNIEJ AMP FUTBOL EKSTRAKLASY W NOWYM TARGU 5-6

WRZESIEŃ 2020:

WYNIKI:

Husaria Kraków – Warta Poznań 7:0 (3:0)
Gole: Mariusz Adamczyk (16), Krystian Kapłon (17, 25 i 26), Przemysław Świercz (20+3) Mateusz Ślusarczyk (35), Kamil Grygiel (40)

TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała – Legia Warszawa 0:1 (0:0)
Gol: Jurij Susz (26)

Widzew Łódź – Warta Poznań 0:0

Husaria Kraków – TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała 2:0 (0:0)
Gole: Mateusz Łubiarz (26), Krystian Kapłon (40)

Widzew Łódź – Legia Warszawa 0:5 (0:2)
Gole: Jakub Kożuch (1 i 30), Bartosz Łastowski (6), Jurij Susz (23), Bamgbopa Abayomi (30)

TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała – Warta Poznań 2:1 (1:0)
Gole: Mateusz Kabała (5), Dawid Dobkowski (33) – Mateusz Warakomski (21)

Husaria Kraków – Widzew Łódź 3:0 (2:0)
Gole: Kamil Grygiel (10), Krystian Kapłon (14), Kamil Kwiatkowski (21-sam.)

Warta Poznań – Legia Warszawa 0:5 (0:3)
Gole: Jakub Kożuch (3), Jurij Susz (7), Bartosz Łastowski (19 i 40), Taras Sokoł (39)

Widzew Łódź – TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała 0:4 (0:2)
Gole: Mateusz Kabała (2 i 10), Piotr Mizera (37), Szymon Ganszczyk (40+1)

Husaria Kraków – Legia Warszawa 1:2 (1:1)
Gole: Mariusz Adamczyk (20) – Przemysław Świercz (20+3-sam.), Jakub Kożuch (40)