Fortuna 1 Liga 2021/22

L.p Drużyna M Pts Z R P Bramki
1 Miedź Legnica 34 77 23 8 3 56:22
2 Widzew Łódź 34 62 18 8 8 53:38
3 Arka Gdynia 34 61 19 4 11 62:39
4 Korona Kielce 34 56 15 11 8 46:37
5 Odra Opole 34 51 14 9 11 51:46
6 Chrobry Głogów 34 50 13 11 10 43:34
7 Sandecja Nowy Sącz 34 47 12 11 11 39:36
8 GKS Katowice 34 46 11 13 10 44:47
9 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 45 11 12 11 48:41
10 ŁKS Łódź 34 45 12 9 13 33:37
11 Resovia 34 44 11 11 12 42:39
12 GKS Tychy 34 44 11 11 12 37:41
13 Skra Częstochowa 34 38 8 14 12 28:41
14 Puszcza Niepołomice 34 37 10 7 17 41:50
15 Zagłębie Sosnowiec 34 36 8 12 14 41:48
16 Stomil Olsztyn 34 35 10 5 19 32:52
17 Górnik Polkowice 34 29 5 14 15 32:54
18 GKS 1962 Jastrzębie 34 25 5 10 19 32:58

Zespoły z miejsc 1 i 2 awansują bezpośrednio.
Zespoły z miejsc 3 - 6 rozgrywają mecze barażowe o pozostałe jedno miejsce premiowane awansem.
Zespoły z miejsc 16 - 18 zostają zdegradowane do II ligi.

Kolejka 1
01.08.2021 15:00
Górnik Polkowice

1:1

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Relacja
Pozostałe drużyny:
31.07.2021 18:00 Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 1:2
31.07.2021 18:00 Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 1:1
31.07.2021 18:00 Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 3:0
31.07.2021 18:00 Odra Opole Miedź Legnica 1:4
31.07.2021 18:00 GKS Katowice Resovia 2:2
31.07.2021 18:00 GKS Tychy ŁKS Łódź 1:1
31.07.2021 18:00 Korona Kielce Skra Częstochowa 2:0
31.07.2021 18:00 GKS 1962 Jastrzębie Puszcza Niepołomice 0:2
Kolejka 2
06.08.2021 20:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

0:3

Odra Opole
Pozostałe drużyny:
07.08.2021 GKS 1962 Jastrzębie Stomil Olsztyn 1:0
07.08.2021 Korona Kielce Puszcza Niepołomice 3:1
07.08.2021 ŁKS Łódź Skra Częstochowa 3:2
07.08.2021 Resovia GKS Tychy 1:0
07.08.2021 Miedź Legnica GKS Katowice 1:0
07.08.2021 Górnik Polkowice Sandecja Nowy Sącz 0:2
07.08.2021 Zagłębie Sosnowiec Widzew Łódź 1:2
07.08.2021 Arka Gdynia Chrobry Głogów 0:2
Kolejka 3
14.08.2021 20:30
GKS Katowice

2:2

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
14.08.2021 Stomil Olsztyn Arka Gdynia 0:1
14.08.2021 Widzew Łódź Chrobry Głogów 2:0
14.08.2021 Górnik Polkowice Zagłębie Sosnowiec 2:4
14.08.2021 Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 1:2
14.08.2021 GKS Tychy Miedź Legnica 0:3
14.08.2021 Resovia Skra Częstochowa 0:1
14.08.2021 Puszcza Niepołomice ŁKS Łódź 0:2
14.08.2021 Korona Kielce GKS 1962 Jastrzębie 2:1
Kolejka 4
17.08.2021 20:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

0:0

GKS Tychy
Pozostałe drużyny:
18.08.2021 Stomil Olsztyn Korona Kielce 0:1
18.08.2021 ŁKS Łódź GKS 1962 Jastrzębie 2:2
18.07.2021 Resovia Puszcza Niepołomice 1:1
18.08.2021 Miedź Legnica Skra Częstochowa 1:1
18.08.2021 GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 0:0
18.08.2021 Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 1:0
18.08.2021 Górnik Polkowice Chrobry Głogów 0:0
18.08.2021 Arka Gdynia Widzew Łódź 3:1
Kolejka 5
23.08.2021 20:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

1:0

Skra Częstochowa
Pozostałe drużyny:
21.08.2021 Widzew Łódź Stomil Olsztyn 2:0
21.08.2021 Górnik Polkowice Arka Gdynia 2:1
21.08.2021 Odra Opole Chrobry Głogów 1:0
21.08.2021 GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 3:2
21.08.2021 GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 2:1
21.08.2021 Puszcza Niepołomice Miedź Legnica 0:1
21.08.2021 GKS 1962 Jastrzębie Resovia 1:1
21.08.2021 Korona Kielce ŁKS Łódź 1:0
Kolejka 6
29.08.2021 15:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

4:0

Puszcza Niepołomice
Pozostałe drużyny:
28.08.2021 Stomil Olsztyn ŁKS Łódź 0:3
28.08.2021 Resovia Korona Kielce 0:1
28.08.2021 Miedź Legnica GKS 1962 Jastrzębie 1:1
28.08.2021 Sandecja Nowy Sącz Skra Częstochowa 0:1
28.08.2021 Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 1:2
28.08.2021 Chrobry Głogów GKS Katowice 4:0
28.08.2021 Arka Gdynia Odra Opole 3:0
28.08.2021 Widzew Łódź Górnik Polkowice 4:2
Kolejka 7
05.09.2021 15:00
GKS 1962 Jastrzębie

0:1

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
04.09.2021 Górnik Polkowice Stomil Olsztyn 2:2
04.09.2021 Odra Opole Widzew Łódź 0:0
04.09.2021 GKS Katowice Arka Gdynia 2:4
04.09.2021 GKS Tychy Chrobry Głogów 1:0
04.09.2021 Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa 0:0
04.09.2021 Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz 1:2
04.09.2021 Korona Kielce Miedź Legnica 0:0
04.09.2021 ŁKS Łódź Resovia 0:3
Kolejka 8
11.09.2021 12:40
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

2:3

Korona Kielce
Pozostałe drużyny:
11.09.2021 Stomil Olsztyn Resovia 4:2
11.09.2021 Miedź Legnica ŁKS Łódź 0:2
11.09.2021 GKS 1962 Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 0:3
11.09.2021 Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 1:2
11.09.2021 Chrobry Głogów Skra Częstochowa 0:1
11.09.2021 Arka Gdynia GKS Tychy 0:1
11.09.2021 Widzew Łódź GKS Katowice 3:1
11.09.2021 Górnik Polkowice Odra Opole 1:1
Kolejka 9
18.09.2021 12:40
ŁKS Łódź

1:2

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
18.09.2021 Odra Opole Stomil Olsztyn 2:0
18.09.2021 GKS Katowice Górnik Polkowice 1:1
18.09.2021 GKS Tychy Widzew Łódź 1:1
18.09.2021 Skra Częstochowa Arka Gdynia 2:1
18.09.2021 Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 2:2
18.09.2021 GKS 1962 Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 1:1
18.09.2021 Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz 0:1
18.09.2021 Resovia Miedź Legnica 0:2
Kolejka 10
26.09.2021 12:40
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

2:0

Resovia
Pozostałe drużyny:
25.09.2021 Stomil Olsztyn Miedź Legnica 3:0
25.09.2021 Sandecja Nowy Sącz ŁKS Łódź 0:1
25.09.2021 Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 0:0
25.09.2021 Chrobry Głogów GKS 1962 Jastrzębie 2:0
25.09.2021 Arka Gdynia Puszcza Niepołomice 2:0
25.09.2021 Widzew Łódź Skra Częstochowa 4:0
25.09.2021 Górnik Polkowice GKS Tychy 0:1
25.09.2021 Odra Opole GKS Katowice 4:2
Kolejka 11
01.10.2021 18:00
Miedź Legnica

4:2

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
02.10.2021 GKS Katowice Stomil Olsztyn 2:1
02.10.2021 GKS Tychy Odra Opole 2:1
02.10.2021 Skra Częstochowa Górnik Polkowice 0:0
02.10.2021 Puszcza Niepołomice Widzew Łódź 0:1
02.10.2021 GKS 1962 Jastrzębie Arka Gdynia 1:5
02.10.2021 Korona Kielce Chrobry Głogów 2:2
02.10.2021 ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 0:1
02.10.2021 Resovia Sandecja Nowy Sącz 0:1
Kolejka 12
21.10.2021 18:00
Stomil Olsztyn

2:4

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
09.10.2021 Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 1:3
09.10.2021 Zagłębie Sosnowiec Resovia 0:1
09.10.2021 Chrobry Głogów ŁKS Łódź 1:0
09.10.2021 Arka Gdynia Korona Kielce 0:0
09.10.2021 Widzew Łódź GKS 1962 Jastrzębie 3:1
09.10.2021 Górnik Polkowice Puszcza Niepołomice 0:1
09.10.2021 Odra Opole Skra Częstochowa 1:0
09.10.2021 GKS Katowice GKS Tychy 2:2
Kolejka 13
16.10.2021 18:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

0:1

Sandecja Nowy Sącz
Pozostałe drużyny:
16.10.2021 GKS Tychy Stomil Olsztyn 1:2
16.10.2021 Skra Częstochowa GKS Katowice 0:0
16.10.2021 Puszcza Niepołomice Odra Opole 3:0
16.10.2021 GKS 1962 Jastrzębie Górnik Polkowice 3:1
16.10.2021 Korona Kielce Widzew Łódź 0:1
16.10.2021 ŁKS Łódź Arka Gdynia 1:0
16.10.2021 Resovia Chrobry Głogów 3:0
16.10.2021 Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 4:0
Kolejka 14
24.10.2021 12:40
Zagłębie Sosnowiec

2:2

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
23.10.2021 Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 1:2
23.10.2021 Chrobry Głogów Miedź Legnica 0:0
23.10.2021 Arka Gdynia Resovia 2:0
23.10.2021 Widzew Łódź ŁKS Łódź 2:2
23.10.2021 Górnik Polkowice Korona Kielce 2:2
23.10.2021 Odra Opole GKS 1962 Jastrzębie 2:2
23.10.2021 GKS Katowice Puszcza Niepołomice 1:0
23.10.2021 GKS Tychy Skra Częstochowa 0:0
Kolejka 15
31.10.2021 18:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

2:1

Chrobry Głogów
Pozostałe drużyny:
30.10.2021 Skra Częstochowa Stomil Olsztyn 1:0
30.10.2021 Puszcza Niepołomice GKS Tychy 2:2
30.10.2021 GKS 1962 Jastrzębie GKS Katowice 0:0
30.10.2021 Korona Kielce Odra Opole 2:1
30.10.2021 ŁKS Łódź Górnik Polkowice 1:1
30.10.2021 Resovia Widzew Łódź 1:0
30.10.2021 Miedź Legnica Arka Gdynia 1:0
30.10.2021 Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 1:1
Kolejka 16
05.11.2021 20:30
Arka Gdynia

1:0

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
06.11.2021 Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 3:1
06.11.2021 Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 1:0
06.11.2021 Widzew Łódź Miedź Legnica 1:1
06.11.2021 Górnik Polkowice Resovia 0:0
06.11.2021 Odra Opole ŁKS Łódź 3:0
06.11.2021 GKS Katowice Korona Kielce 1:0
06.11.2021 GKS Tychy GKS 1962 Jastrzębie 4:1
06.11.2021 Skra Częstochowa Puszcza Niepołomice 2:1
Kolejka 17
13.11.2021 20:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

4:0

Widzew Łódź
Pozostałe drużyny:
13.11.2021 Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 0:2
13.11.2021 GKS 1962 Jastrzębie Skra Częstochowa 0:1
13.11.2021 Korona Kielce GKS Tychy 0:1
13.11.2021 ŁKS Łódź GKS Katowice 1:0
13.11.2021 Resovia Odra Opole 3:3
13.11.2021 Miedź Legnica Górnik Polkowice 3:1
13.11.2021 Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 3:1
13.11.2021 Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 3:2
Kolejka 18
20.11.2021 18:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

4:0

Górnik Polkowice
Pozostałe drużyny:
20.11.2021 Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 2:0
20.11.2021 Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 1:0
20.11.2021 Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź 2:2
20.11.2021 Miedź Legnica Odra Opole 2:0
20.11.2021 Resovia GKS Katowice 2:2
20.11.2021 ŁKS Łódź GKS Tychy 2:0
20.11.2021 Skra Częstochowa Korona Kielce 1:4
20.11.2021 Puszcza Niepołomice GKS 1962 Jastrzębie 0:0
Kolejka 19
26.11.2021 20:30
Odra Opole

1:1

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
27.11.2021 Stomil Olsztyn GKS 1962 Jastrzębie 0:3
27.11.2021 Puszcza Niepołomice Korona Kielce 5:2
27.11.2021 Skra Częstochowa ŁKS Łódź 0:0
27.11.2021 GKS Tychy Resovia 0:1
27.11.2021 GKS Katowice Miedź Legnica 2:3
27.11.2021 Sandecja Nowy Sącz Górnik Polkowice 1:1
27.11.2021 Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec 3:2
27.11.2021 Chrobry Głogów Arka Gdynia 1:0
Kolejka 20
04.12.2021 12:40
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

1:2

GKS Katowice
Pozostałe drużyny:
04.12.2021 Arka Gdynia Stomil Olsztyn 6:0
04.12.2021 Chrobry Głogów Widzew Łódź 0:0
04.12.2021 Zagłębie Sosnowiec Górnik Polkowice 5:0
04.12.2021 Sandecja Nowy Sącz Odra Opole 1:2
04.12.2021 Miedź Legnica GKS Tychy 2:0
04.12.2021 Resovia Skra Częstochowa 1:0
04.12.2021 ŁKS Łódź Puszcza Niepołomice 2:0
04.12.2021 GKS 1962 Jastrzębie Korona Kielce 0:2
Kolejka 21
27.02.2022 12:40
GKS Tychy

0:0

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
26.02.2022 Korona Kielce Stomil Olsztyn 1:1
26.02.2022 GKS 1962 Jastrzębie ŁKS Łódź 1:1
26.02.2022 Puszcza Niepołomice Resovia 1:0
26.02.2022 Skra Częstochowa Miedź Legnica 0:2
26.02.2022 Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice 1:1
26.02.2022 Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 1:1
26.02.2022 Chrobry Głogów Górnik Polkowice 2:0
26.02.2022 Widzew Łódź Arka Gdynia 2:5
Kolejka 22
07.03.2022 18:00
Skra Częstochowa

1:1

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
05.03.2022 Stomil Olsztyn Widzew Łódź 0:2
05.03.2022 Arka Gdynia Górnik Polkowice 2:0
05.03.2022 Chrobry Głogów Odra Opole 1:0
05.03.2022 Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 0:1
05.03.2022 Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy 2:3
05.03.2022 Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 3:1
05.03.2022 Resovia GKS 1962 Jastrzębie 1:0
05.03.2022 ŁKS Łódź Korona Kielce 0:0
Kolejka 23
13.03.2022 15:00
Puszcza Niepołomice

4:2

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
05.03.2022 ŁKS Łódź Stomil Olsztyn 0:2
12.03.2022 Górnik Polkowice Widzew Łódź 0:0
12.03.2022 Korona Kielce Resovia 2:1
12.03.2022 GKS 1962 Jastrzębie Miedź Legnica 0:2
12.03.2022 Skra Częstochowa Sandecja Nowy Sącz 0:0
12.03.2022 GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 2:1
12.03.2022 GKS Katowice Chrobry Głogów 0:0
12.03.2022 Odra Opole Arka Gdynia 1:3
Kolejka 24
20.03.2022 15:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

0:0

GKS 1962 Jastrzębie
Pozostałe drużyny:
19.03.2022 Resovia ŁKS Łódź 1:2
19.03.2022 Stomil Olsztyn Górnik Polkowice 0:4
19.03.2022 Widzew Łódź Odra Opole 0:1
19.03.2022 Arka Gdynia GKS Katowice 2:2
19.03.2022 Chrobry Głogów GKS Tychy 2:0
19.03.2022 Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa 2:1
19.03.2022 Sandecja Nowy Sącz Puszcza Niepołomice 1:0
19.03.2022 Miedź Legnica Korona Kielce 1:1
Kolejka 25
05.04.2022 20:30
Korona Kielce

2:1

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
26.03.2022 Resovia Stomil Olsztyn 1:1
26.03.2022 ŁKS Łódź Miedź Legnica 0:1
26.03.2022 Sandecja Nowy Sącz GKS 1962 Jastrzębie 2:0
26.03.2022 Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec 1:1
26.03.2022 Skra Częstochowa Chrobry Głogów 2:2
26.03.2022 GKS Tychy Arka Gdynia 0:2
26.03.2022 GKS Katowice Widzew Łódź 0:2
26.03.2022 Odra Opole Górnik Polkowice 1:1
Kolejka 26
01.04.2022 20:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

1:1

ŁKS Łódź
Pozostałe drużyny:
02.04.2022 Stomil Olsztyn Odra Opole 1:2
02.04.2022 GKS Katowice Górnik Polkowice 1:2
02.04.2022 Widzew Łódź GKS Tychy 2:1
02.04.2022 Arka Gdynia Skra Częstochowa 3:2
02.04.2022 Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice 2:2
02.04.2022 Sandecja Nowy Sącz Korona Kielce 2:2
02.04.2021 Zagłębie Sosnowiec GKS 1962 Jastrzębie 2:1
02.04.2021 Miedź Legnica Resovia 2:1
Kolejka 27
08.04.2022 18:00
Resovia

1:1

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
09.04.2022 Miedź Legnica Stomil Olsztyn 1:2
09.04.2022 ŁKS Łódź Sandecja Nowy Sącz 3:2
09.04.2022 Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec 2:1
09.03.2022 GKS 1962 Jastrzębie Chrobry Głogów 4:2
09.04.2022 Puszcza Niepołomice Arka Gdynia 2:3
09.04.2022 Skra Częstochowa Widzew Łódź 2:2
09.04.2022 GKS Tychy Górnik Polkowice 1:1
09.04.2022 GKS Katowice Odra Opole 1:3
Kolejka 28
14.04.2022 20:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

1:1

Miedź Legnica
Pozostałe drużyny:
16.04.2022 Stomil Olsztyn GKS Katowice 0:1
16.04.2022 Odra Opole GKS Tychy 1:1
16.04.2022 Górnik Polkowice Skra Częstochowa 2:2
16.04.2022 Widzew Łódź Puszcza Niepołomice 1:0
16.04.2022 Arka Gdynia GKS 1962 Jastrzębie 3:2
16.04.2022 Chrobry Głogów Korona Kielce 1:1
16.04.2022 Zagłębie Sosnowiec ŁKS Łódź 0:0
16.04.2022 Sandecja Nowy Sącz Resovia 0:0
Kolejka 29
24.04.2022 18:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

0:1

Stomil Olsztyn
Pozostałe drużyny:
23.04.2022 Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 0:0
23.04.2022 Resovia Zagłębie Sosnowiec 0:0
23.04.2022 ŁKS Łódź Chrobry Głogów 0:1
23.04.2022 Korona Kielce Arka Gdynia 1:2
23.04.2022 GKS 1962 Jastrzębie Widzew Łódź 0:2
23.04.2022 Puszcza Niepołomice Górnik Polkowice 3:0
23.04.2022 Skra Częstochowa Odra Opole 2:2
23.04.2022 GKS Tychy GKS Katowice 1:1
Kolejka 30
28.04.2022 18:00
Sandecja Nowy Sącz

0:1

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
27.04.2022 Stomil Olsztyn GKS Tychy 2:1
27.04.2022 GKS Katowice Skra Częstochowa 3:0
27.04.2022 Odra Opole Puszcza Niepołomice 1:2
27.04.2022 Górnik Polkowice GKS 1962 Jastrzębie 1:0
27.04.2022 Widzew Łódź Korona Kielce 1:2
27.04.2022 Arka Gdynia ŁKS Łódź 2:0
27.04.2022 Chrobry Głogów Resovia 3:3
27.04.2022 Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 1:2
Kolejka 31
01.05.2022 12:40
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

0:2

Zagłębie Sosnowiec
Pozostałe drużyny:
30.04.2022 Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 1:0
30.04.2022 Miedź Legnica Chrobry Głogów 1:0
30.04.2022 Resovia Arka Gdynia 4:1
30.04.2022 ŁKS Łódź Widzew Łódź 0:1
30.04.2022 Korona Kielce Górnik Polkowice 2:1
30.04.2022 GKS 1962 Jastrzębie Odra Opole 1:3
30.04.2022 Puszcza Niepołomice GKS Katowice 1:1
30.04.2022 Skra Częstochowa GKS Tychy 1:0
Kolejka 32
08.05.2022 18:00
Chrobry Głogów

1:3

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
07.05.2022 Skra Częstochowa Stomil Olsztyn 0:0
07.05.2022 GKS Tychy Puszcza Niepołomice 3:1
07.05.2022 GKS Katowice GKS 1962 Jastrzębie 3:1
07.05.2022 Odra Opole Korona Kielce 3:1
07.05.2022 Górnik Polkowice ŁKS Łódź 0:2
07.05.2022 Widzew Łódź Resovia 1:4
07.05.2022 Arka Gdynia Miedź Legnica 0:2
07.05.2022 Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz 3:3
Kolejka 33
13.05.2022 20:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

1:1

Arka Gdynia
Pozostałe drużyny:
14.05.2022 Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 0:0
14.05.2022 Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 0:0
14.05.2022 Miedź Legnica Widzew Łódź 1:0
14.05.2022 Górnik Polkowice Resovia 3:0
14.05.2022 ŁKS Łódź Odra Opole 0:4
14.05.2022 Korona Kielce GKS Katowice 1:2
14.05.2022 GKS 1962 Jastrzębie GKS Tychy 3:2
14.05.2022 Puszcza Niepołomice Skra Częstochowa 2:1
Kolejka 34
22.05.2022 12:40
Widzew Łódź

2:1

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
21.05.2022 Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice 1:0
21.05.2022 Skra Częstochowa GKS 1962 Jastrzębie 1:1
21.05.2022 GKS Tychy Korona Kielce 1:1
21.05.2022 GKS Katowice ŁKS Łódź 2:0
21.05.2022 Odra Opole Resovia 0:3
21.05.2022 Górnik Polkowice Miedź Legnica 0:1
21.05.2022 Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz 2:1
21.05.2022 Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 4:0