Fortuna 1 Liga 2021/22

L.p Drużyna M Pts Z R P Bramki
1 Korona Kielce 9 22 7 1 1 13:5
2 Widzew Łódź 9 20 6 2 1 18:8
3 Sandecja Nowy Sącz 8 16 5 1 2 11:7
4 Miedź Legnica 8 15 4 3 1 11:5
5 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 15 4 3 2 13:10
6 GKS Tychy 9 15 4 3 2 8:8
7 ŁKS Łódź 9 14 4 2 3 14:11
8 Odra Opole 9 14 4 2 3 10:10
9 Arka Gdynia 9 13 4 1 4 14:11
10 Chrobry Głogów 9 11 3 2 4 10:8
11 Skra Częstochowa 8 11 3 2 3 7:8
12 Resovia 8 9 2 3 3 10:10
13 Górnik Polkowice 9 8 1 5 3 11:16
14 Puszcza Niepołomice 9 8 2 2 5 9:16
15 GKS 1962 Jastrzębie 9 7 1 4 4 7:13
16 GKS Katowice 9 7 1 4 4 11:19
17 Zagłębie Sosnowiec 9 6 1 3 5 11:14
18 Stomil Olsztyn 9 4 1 1 7 7:16

Zespoły z miejsc 1 i 2 awansują bezpośrednio.
Zespoły z miejsc 3 - 6 rozgrywają mecze barażowe o pozostałe jedno miejsce premiowane awansem.
Zespoły z miejsc 16 - 18 zostają zdegradowane do II ligi.

Kolejka 1
01.08.2021 15:00
Górnik Polkowice

1:1

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Relacja
Pozostałe drużyny:
31.07.2021 18:00 Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 1:2
31.07.2021 18:00 Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 1:1
31.07.2021 18:00 Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 3:0
31.07.2021 18:00 Odra Opole Miedź Legnica 1:4
31.07.2021 18:00 GKS Katowice Resovia 2:2
31.07.2021 18:00 GKS Tychy ŁKS Łódź 1:1
31.07.2021 18:00 Korona Kielce Skra Częstochowa 2:0
31.07.2021 18:00 GKS 1962 Jastrzębie Puszcza Niepołomice 0:2
Kolejka 2
06.08.2021 20:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

0:3

Odra Opole
Pozostałe drużyny:
07.08.2021 GKS 1962 Jastrzębie Stomil Olsztyn 1:0
07.08.2021 Korona Kielce Puszcza Niepołomice 3:1
07.08.2021 ŁKS Łódź Skra Częstochowa 3:2
07.08.2021 Resovia GKS Tychy 1:0
07.08.2021 Miedź Legnica GKS Katowice 1:0
07.08.2021 Górnik Polkowice Sandecja Nowy Sącz 0:2
07.08.2021 Zagłębie Sosnowiec Widzew Łódź 1:2
07.08.2021 Arka Gdynia Chrobry Głogów 0:2
Kolejka 3
14.08.2021 20:30
GKS Katowice

2:2

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
14.08.2021 Stomil Olsztyn Arka Gdynia 0:1
14.08.2021 Widzew Łódź Chrobry Głogów 2:0
14.08.2021 Górnik Polkowice Zagłębie Sosnowiec 2:4
14.08.2021 Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 1:2
14.08.2021 GKS Tychy Miedź Legnica 0:3
14.08.2021 Resovia Skra Częstochowa 0:1
14.08.2021 Puszcza Niepołomice ŁKS Łódź 0:2
14.08.2021 Korona Kielce GKS 1962 Jastrzębie 2:1
Kolejka 4
17.08.2021 20:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

0:0

GKS Tychy
Pozostałe drużyny:
18.08.2021 Stomil Olsztyn Korona Kielce 0:1
18.08.2021 ŁKS Łódź GKS 1962 Jastrzębie 2:2
18.07.2021 Resovia Puszcza Niepołomice 1:1
18.08.2021 Miedź Legnica Skra Częstochowa 1:1
18.08.2021 GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 0:0
18.08.2021 Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 1:0
18.08.2021 Górnik Polkowice Chrobry Głogów 0:0
18.08.2021 Arka Gdynia Widzew Łódź 3:1
Kolejka 5
23.08.2021 20:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

1:0

Skra Częstochowa
Pozostałe drużyny:
21.08.2021 Widzew Łódź Stomil Olsztyn 2:0
21.08.2021 Górnik Polkowice Arka Gdynia 2:1
21.08.2021 Odra Opole Chrobry Głogów 1:0
21.08.2021 GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 3:2
21.08.2021 GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 2:1
21.08.2021 Puszcza Niepołomice Miedź Legnica 0:1
21.08.2021 GKS 1962 Jastrzębie Resovia 1:1
21.08.2021 Korona Kielce ŁKS Łódź 1:0
Kolejka 6
29.08.2021 15:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

4:0

Puszcza Niepołomice
Pozostałe drużyny:
28.08.2021 Stomil Olsztyn ŁKS Łódź 0:3
28.08.2021 Resovia Korona Kielce 0:1
28.08.2021 Miedź Legnica GKS 1962 Jastrzębie 1:1
28.08.2021 Sandecja Nowy Sącz Skra Częstochowa
28.08.2021 Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 1:2
28.08.2021 Chrobry Głogów GKS Katowice 4:0
28.08.2021 Arka Gdynia Odra Opole 3:0
28.08.2021 Widzew Łódź Górnik Polkowice 4:2
Kolejka 7
05.09.2021 15:00
GKS 1962 Jastrzębie

0:1

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
04.09.2021 Górnik Polkowice Stomil Olsztyn 2:2
04.09.2021 Odra Opole Widzew Łódź 0:0
04.09.2021 GKS Katowice Arka Gdynia 2:4
04.09.2021 GKS Tychy Chrobry Głogów 1:0
04.09.2021 Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa 0:0
04.09.2021 Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz 1:2
04.09.2021 Korona Kielce Miedź Legnica 0:0
04.09.2021 ŁKS Łódź Resovia 0:3
Kolejka 8
11.09.2021 12:40
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

2:3

Korona Kielce
Pozostałe drużyny:
11.09.2021 Stomil Olsztyn Resovia 4:2
11.09.2021 Miedź Legnica ŁKS Łódź 0:2
11.09.2021 GKS 1962 Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 0:3
11.09.2021 Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 1:2
11.09.2021 Chrobry Głogów Skra Częstochowa 0:1
11.09.2021 Arka Gdynia GKS Tychy 0:1
11.09.2021 Widzew Łódź GKS Katowice 3:1
11.09.2021 Górnik Polkowice Odra Opole 1:1
Kolejka 9
18.09.2021 12:40
ŁKS Łódź

1:2

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
18.09.2021 Odra Opole Stomil Olsztyn 2:0
18.09.2021 GKS Katowice Górnik Polkowice 1:1
18.09.2021 GKS Tychy Widzew Łódź 1:1
18.09.2021 Skra Częstochowa Arka Gdynia 2:1
18.09.2021 Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 2:2
18.09.2021 GKS 1962 Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 1:1
18.09.2021 Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz 0:1
18.09.2021 Resovia Miedź Legnica
Kolejka 10
26.09.2021 12:40
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

Resovia
Pozostałe drużyny:
25.09.2021 Stomil Olsztyn Miedź Legnica
25.09.2021 Sandecja Nowy Sącz ŁKS Łódź
25.09.2021 Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce
25.09.2021 Chrobry Głogów GKS 1962 Jastrzębie
25.09.2021 Arka Gdynia Puszcza Niepołomice
25.09.2021 Widzew Łódź Skra Częstochowa
25.09.2021 Górnik Polkowice GKS Tychy
25.09.2021 Odra Opole GKS Katowice
Kolejka 11
01.10.2021 18:00
Miedź Legnica

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
02.10.2021 GKS Katowice Stomil Olsztyn
02.10.2021 GKS Tychy Odra Opole
02.10.2021 Skra Częstochowa Górnik Polkowice
02.10.2021 Puszcza Niepołomice Widzew Łódź
02.10.2021 GKS 1962 Jastrzębie Arka Gdynia
02.10.2021 Korona Kielce Chrobry Głogów
02.10.2021 ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec
02.10.2021 Resovia Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 12
10.10.2021 15:00
Stomil Olsztyn

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
09.10.2021 Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica
09.10.2021 Zagłębie Sosnowiec Resovia
09.10.2021 Chrobry Głogów ŁKS Łódź
09.10.2021 Arka Gdynia Korona Kielce
09.10.2021 Widzew Łódź GKS 1962 Jastrzębie
09.10.2021 Górnik Polkowice Puszcza Niepołomice
09.10.2021 Odra Opole Skra Częstochowa
09.10.2021 GKS Katowice GKS Tychy
Kolejka 13
16.10.2021
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

Sandecja Nowy Sącz
Pozostałe drużyny:
16.10.2021 GKS Tychy Stomil Olsztyn
16.10.2021 Skra Częstochowa GKS Katowice
16.10.2021 Puszcza Niepołomice Odra Opole
16.10.2021 GKS 1962 Jastrzębie Górnik Polkowice
16.10.2021 Korona Kielce Widzew Łódź
16.10.2021 ŁKS Łódź Arka Gdynia
16.10.2021 Resovia Chrobry Głogów
16.10.2021 Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 14
23.10.2021
Zagłębie Sosnowiec

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
23.10.2021 Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021 Chrobry Głogów Miedź Legnica
23.10.2021 Arka Gdynia Resovia
23.10.2021 Widzew Łódź Korona Kielce
23.10.2021 Górnik Polkowice Korona Kielce
23.10.2021 Odra Opole GKS 1962 Jastrzębie
23.10.2021 GKS Katowice Puszcza Niepołomice
23.10.2021 GKS Tychy Skra Częstochowa
Kolejka 15
30.10.2021
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

Chrobry Głogów
Pozostałe drużyny:
30.10.2021 Skra Częstochowa Stomil Olsztyn
30.10.2021 Puszcza Niepołomice GKS Tychy
30.10.2021 GKS 1962 Jastrzębie GKS Katowice
30.10.2021 Korona Kielce Odra Opole
30.10.2021 ŁKS Łódź Górnik Polkowice
30.10.2021 Resovia Widzew Łódź
30.10.2021 Miedź Legnica Arka Gdynia
30.10.2021 Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 16
06.11.2021
Arka Gdynia

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
06.11.2021 Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec
06.11.2021 Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz
06.11.2021 Widzew Łódź Miedź Legnica
06.11.2021 Górnik Polkowice Resovia
06.11.2021 Odra Opole ŁKS Łódź
06.11.2021 GKS Katowice Korona Kielce
06.11.2021 GKS Tychy GKS 1962 Jastrzębie
06.11.2021 Skra Częstochowa Puszcza Niepołomice
Kolejka 17
13.11.2021
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

Widzew Łódź
Pozostałe drużyny:
13.11.2021 Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn
13.11.2021 GKS 1962 Jastrzębie Skra Częstochowa
13.11.2021 Korona Kielce GKS Tychy
13.11.2021 ŁKS Łódź GKS Katowice
13.11.2021 Resovia Odra Opole
13.11.2021 Miedź Legnica Górnik Polkowice
13.11.2021 Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia
13.11.2021 Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów
Kolejka 18
20.11.2021
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

Górnik Polkowice
Pozostałe drużyny:
20.11.2021 Chrobry Głogów Stomil Olsztyn
20.11.2021 Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia
20.11.2021 Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź
20.11.2021 Miedź Legnica Odra Opole
20.11.2021 Resovia GKS Katowice
20.11.2021 ŁKS Łódź GKS Tychy
20.11.2021 Korona Kielce Skra Częstochowa
20.11.2021 Puszcza Niepołomice GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 19
27.11.2021
Odra Opole

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
27.11.2021 Stomil Olsztyn GKS 1962 Jastrzębie
27.11.2021 Puszcza Niepołomice Korona Kielce
27.11.2021 Skra Częstochowa ŁKS Łódź
27.11.2021 GKS Tychy Resovia
27.11.2021 GKS Katowice Miedź Legnica
27.11.2021 Sandecja Nowy Sącz Górnik Polkowice
27.11.2021 Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec
27.11.2021 Chrobry Głogów Arka Gdynia
Kolejka 20
04.12.2021
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

GKS Katowice
Pozostałe drużyny:
04.12.2021 Arka Gdynia Stomil Olsztyn
04.12.2021 Chrobry Głogów Widzew Łódź
04.12.2021 Zagłębie Sosnowiec Górnik Polkowice
04.12.2021 Sandecja Nowy Sącz Odra Opole
04.12.2021 Miedź Legnica GKS Tychy
04.12.2021 Resovia Skra Częstochowa
04.12.2021 ŁKS Łódź Puszcza Niepołomice
04.12.2021 GKS 1962 Jastrzębie Korona Kielce
Kolejka 21
26.02.2022
GKS Tychy

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
26.02.2022 Korona Kielce Stomil Olsztyn
26.02.2022 GKS 1962 Jastrzębie ŁKS Łódź
26.02.2022 Puszcza Niepołomice Resovia
26.02.2022 Skra Częstochowa Miedź Legnica
26.02.2022 Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice
26.02.2022 Odra Opole Zagłębie Sosnowiec
26.02.2022 Chrobry Głogów Górnik Polkowice
26.02.2022 Widzew Łódź Arka Gdynia
Kolejka 22
05.03.2022
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

Skra Częstochowa
Pozostałe drużyny:
05.03.2022 Stomil Olsztyn Widzew Łódź
05.03.2022 Arka Gdynia Górnik Polkowice
05.03.2022 Chrobry Głogów Odra Opole
05.03.2022 Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice
05.03.2022 Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy
05.03.2022 Miedź Legnica Puszcza Niepołomice
05.03.2022 Resovia GKS 1962 Jastrzębie
05.03.2022 ŁKS Łódź Korona Kielce
Kolejka 23
12.03.2022
Puszcza Niepołomice

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
05.03.2022 ŁKS Łódź Stomil Olsztyn
12.03.2022 Górnik Polkowice Widzew Łódź
12.03.2022 Korona Kielce Resovia
12.03.2022 GKS 1962 Jastrzębie Miedź Legnica
12.03.2022 Skra Częstochowa Sandecja Nowy Sącz
12.03.2022 GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec
12.03.2022 GKS Katowice Chrobry Głogów
12.03.2022 Odra Opole Arka Gdynia
Kolejka 24
19.03.2022
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

GKS 1962 Jastrzębie
Pozostałe drużyny:
19.03.2022 Resovia ŁKS Łódź
19.03.2022 Stomil Olsztyn Górnik Polkowice
19.03.2022 Widzew Łódź Odra Opole
19.03.2022 Arka Gdynia GKS Katowice
19.03.2022 Chrobry Głogów GKS Tychy
19.03.2022 Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa
19.03.2022 Sandecja Nowy Sącz Puszcza Niepołomice
19.03.2022 Miedź Legnica Korona Kielce
Kolejka 25
26.03.2022
Korona Kielce

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
26.03.2022 Resovia Stomil Olsztyn
26.03.2022 ŁKS Łódź Miedź Legnica
26.03.2022 GKS 1962 Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz
26.03.2022 Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec
26.03.2022 Skra Częstochowa Chrobry Głogów
26.03.2022 GKS Tychy Arka Gdynia
26.03.2022 GKS Katowice Widzew Łódź
26.03.2022 Odra Opole Górnik Polkowice
Kolejka 26
02.04.2021
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

ŁKS Łódź
Pozostałe drużyny:
02.04.2022 Stomil Olsztyn Odra Opole
02.04.2022 Górnik Polkowice GKS Katowice
02.04.2022 Widzew Łódź GKS Tychy
02.04.2022 Arka Gdynia Skra Częstochowa
02.04.2022 Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice
02.04.2022 Sandecja Nowy Sącz Korona Kielce
02.04.2021 Zagłębie Sosnowiec GKS 1962 Jastrzębie
02.04.2021 Miedź Legnica Resovia
Kolejka 27
09.04.2022
Resovia

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
09.04.2022 Miedź Legnica Stomil Olsztyn
09.04.2022 ŁKS Łódź Sandecja Nowy Sącz
09.04.2022 Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec
09.03.2022 GKS 1962 Jastrzębie Chrobry Głogów
09.04.2022 Puszcza Niepołomice Arka Gdynia
09.04.2022 Skra Częstochowa Widzew Łódź
09.04.2022 GKS Tychy Górnik Polkowice
09.04.2022 GKS Katowice Odra Opole
Kolejka 28
16.04.2022
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

Miedź Legnica
Pozostałe drużyny:
16.04.2022 Stomil Olsztyn GKS Katowice
16.04.2022 Odra Opole GKS Tychy
16.04.2022 Górnik Polkowice Skra Częstochowa
16.04.2022 Widzew Łódź Puszcza Niepołomice
16.04.2022 Arka Gdynia GKS 1962 Jastrzębie
16.04.2022 Chrobry Głogów Korona Kielce
16.04.2022 Zagłębie Sosnowiec ŁKS Łódź
16.04.2022 Sandecja Nowy Sącz Resovia
Kolejka 29
23.04.2022
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

Stomil Olsztyn
Pozostałe drużyny:
23.04.2022 Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz
23.04.2022 Resovia Zagłębie Sosnowiec
23.04.2022 ŁKS Łódź Chrobry Głogów
23.04.2022 Korona Kielce Arka Gdynia
23.04.2022 GKS 1962 Jastrzębie Widzew Łódź
23.04.2022 Puszcza Niepołomice Górnik Polkowice
23.04.2022 Skra Częstochowa Odra Opole
23.04.2022 GKS Tychy GKS Katowice
Kolejka 30
27.04.2022
Sandecja Nowy Sącz

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
27.04.2022 Stomil Olsztyn GKS Tychy
27.04.2022 GKS Katowice Skra Częstochowa
27.04.2022 Odra Opole Puszcza Niepołomice
27.04.2022 Górnik Polkowice GKS 1962 Jastrzębie
27.04.2022 Widzew Łódź Korona Kielce
27.04.2022 Arka Gdynia ŁKS Łódź
27.04.2022 Chrobry Głogów Resovia
27.04.2022 Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica
Kolejka 31
30.04.2022
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

Zagłębie Sosnowiec
Pozostałe drużyny:
30.04.2022 Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn
30.04.2022 Miedź Legnica Chrobry Głogów
30.04.2022 Resovia Arka Gdynia
30.04.2022 ŁKS Łódź Widzew Łódź
30.04.2022 Korona Kielce Górnik Polkowice
30.04.2022 GKS 1962 Jastrzębie Odra Opole
30.04.2022 Puszcza Niepołomice GKS Katowice
30.04.2022 Skra Częstochowa GKS Tychy
Kolejka 32
07.05.2022
Chrobry Głogów

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
07.05.2022 Stomil Olsztyn Skra Częstochowa
07.05.2022 GKS Tychy Puszcza Niepołomice
07.05.2022 GKS Katowice GKS 1962 Jastrzębie
07.05.2022 Odra Opole Korona Kielce
07.05.2022 Górnik Polkowice ŁKS Łódź
07.05.2022 Widzew Łódź Resovia
07.05.2022 Arka Gdynia Miedź Legnica
07.05.2022 Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 33
14.05.2022
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

VS

Arka Gdynia
Pozostałe drużyny:
14.05.2022 Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn
14.05.2022 Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów
14.05.2022 Miedź Legnica Widzew Łódź
14.05.2022 Resovia Górnik Polkowice
14.05.2022 ŁKS Łódź Odra Opole
14.05.2022 Korona Kielce GKS Katowice
14.05.2022 GKS 1962 Jastrzębie GKS Tychy
14.05.2022 Puszcza Niepołomice Skra Częstochowa
Kolejka 34
21.05.2022
Widzew Łódź

VS

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
21.05.2022 Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice
21.05.2022 Skra Częstochowa GKS 1962 Jastrzębie
21.05.2022 GKS Tychy Korona Kielce
21.05.2022 GKS Katowice ŁKS Łódź
21.05.2022 Odra Opole Resovia
21.05.2022 Górnik Polkowice Miedź Legnica
21.05.2022 Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz
21.05.2022 Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec