IV Liga Grupa 2

L.p Drużyna M Pts Z R P Bramki
1 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 63 19 6 5 91:37
2 Spójnia Landek 30 56 17 5 8 54:33
3 Polonia Łaziska Górne 30 54 16 6 8 64:35
4 Rekord II Bielsko-Biała 30 53 17 2 11 59:45
5 KS Decor Bełk 30 52 15 7 8 66:40
6 GKS Gwarek Ornontowice 30 50 14 8 8 59:31
7 Odra Wodzisław Śląski 30 49 14 7 9 59:48
8 GKS II Tychy 30 48 14 6 10 60:41
9 Kuźnia Ustroń 30 47 13 8 9 60:46
10 KS ROW 1964 Rybnik 30 41 12 5 13 57:67
11 Tempo Puńców 30 40 11 7 12 54:64
12 Orzeł Łękawica 30 39 11 6 13 43:42
13 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 38 11 5 14 45:50
14 LKS Czaniec 30 22 5 7 18 41:64
15 LKS Tworków 30 21 6 3 21 37:84
16 MKS Lędziny 30 3 1 0 29 13:135
Kolejka 1
12.08.2023 17:00
KS Decor Bełk

1:3

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
LKS Czaniec GKS Gwarek Ornontowice 0:3
Spójnia Landek Polonia Łaziska Górne 1:2
Kuźnia Ustroń KS ROW 1964 Rybnik 1:2
Rekord II Bielsko-Biała MRKS Czechowice-Dziedzice 0:1
Tempo Puńców MKS Lędziny 6:0
GKS II Tychy Odra Wodzisław Śląski 0:2
LKS Tworków Orzeł Łękawica 1:0
Kolejka 2
15.08.2023
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

1:3

Kuźnia Ustroń
Pozostałe drużyny:
MRKS Czechowice-Dziedzice Tempo Puńców 1:1
LKS Czaniec Spójnia Landek 1:1
GKS Gwarek Ornontowice MKS Lędziny 9:0
Polonia Łaziska Górne KS Decor Bełk 0:0
Orzeł Łękawica Rekord II Bielsko-Biała 1:2
Odra Wodzisław Śląski LKS Tworków 0:0
KS ROW 1964 Rybnik GKS II Tychy 0:6
Kolejka 3
19.08.2023 11:00
GKS II Tychy

0:3

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
Spójnia Landek GKS Gwarek Ornontowice 2:1
KS Decor Bełk LKS Czaniec 5:1
Kuźnia Ustroń Polonia Łaziska Górne 1:3
MKS Lędziny MRKS Czechowice-Dziedzice 0:4
LKS Tworków KS ROW 1964 Rybnik 3:3
Rekord II Bielsko-Biała Odra Wodzisław Śląski 1:3
Tempo Puńców Orzeł Łękawica 3:2
Kolejka 4
26.08.2023 11:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

8:4

LKS Tworków
Pozostałe drużyny:
Spójnia Landek KS Decor Bełk 3:0
LKS Czaniec Kuźnia Ustroń 3:3
Polonia Łaziska Górne GKS II Tychy 1:0
KS ROW 1964 Rybnik Rekord II Bielsko-Biała 1:3
Odra Wodzisław Śląski Tempo Puńców 4:1
Orzeł Łękawica MKS Lędziny 4:0
GKS Gwarek Ornontowice MRKS Czechowice-Dziedzice 1:0
Kolejka 5
02.09.2023 13:00
Rekord II Bielsko-Biała

0:3

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
GKS II Tychy LKS Czaniec 2:0
KS Decor Bełk GKS Gwarek Ornontowice 1:1
Kuźnia Ustroń Spójnia Landek 1:3
Tempo Puńców KS ROW 1964 Rybnik 1:4
MKS Lędziny Odra Wodzisław Śląski 0:5
MRKS Czechowice-Dziedzice Orzeł Łękawica 2:4
LKS Tworków Polonia Łaziska Górne 1:1
Kolejka 6
09.09.2023 15:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

1:1

Tempo Puńców
Pozostałe drużyny:
25.10.2023 LKS Czaniec LKS Tworków 4:0
Polonia Łaziska Górne Rekord II Bielsko-Biała 1:0
GKS Gwarek Ornontowice Orzeł Łękawica 1:2
Odra Wodzisław Śląski MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1
KS ROW 1964 Rybnik MKS Lędziny 2:1
KS Decor Bełk Kuźnia Ustroń 2:3
Spójnia Landek GKS II Tychy 1:1
Kolejka 7
16.09.2023 13:00
MKS Lędziny

1:5

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
Kuźnia Ustroń GKS Gwarek Ornontowice 1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice KS ROW 1964 Rybnik 1:2
Orzeł Łękawica Odra Wodzisław Śląski 1:0
LKS Tworków Spójnia Landek 0:2
Rekord II Bielsko-Biała LKS Czaniec 1:0
GKS II Tychy KS Decor Bełk 0:4
Tempo Puńców Polonia Łaziska Górne 1:0
Kolejka 8
23.09.2023 16:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

4:2

MRKS Czechowice-Dziedzice
Pozostałe drużyny:
KS ROW 1964 Rybnik Orzeł Łękawica 1:0
Spójnia Landek Rekord II Bielsko-Biała 3:0
GKS Gwarek Ornontowice Odra Wodzisław Śląski 2:0
Kuźnia Ustroń GKS II Tychy 2:2
KS Decor Bełk LKS Tworków 4:2
LKS Czaniec Tempo Puńców 2:2
Polonia Łaziska Górne MKS Lędziny 6:0
Kolejka 9
30.09.2023 16:00
Orzeł Łękawica

2:0

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
GKS II Tychy GKS Gwarek Ornontowice 2:1
MRKS Czechowice-Dziedzice Polonia Łaziska Górne 0:5
MKS Lędziny LKS Czaniec 0:5
Odra Wodzisław Śląski KS ROW 1964 Rybnik 3:1
Rekord II Bielsko-Biała KS Decor Bełk 0:2
LKS Tworków Kuźnia Ustroń 3:2
Tempo Puńców Spójnia Landek 1:0
Kolejka 10
07.10.2023 11:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

4:0

Odra Wodzisław Śląski
Pozostałe drużyny:
GKS II Tychy LKS Tworków 1:0
Polonia Łaziska Górne Orzeł Łękawica 2:0
GKS Gwarek Ornontowice KS ROW 1964 Rybnik 2:0
LKS Czaniec MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1
Spójnia Landek MKS Lędziny 5:0
KS Decor Bełk Tempo Puńców 0:0
Kuźnia Ustroń Rekord II Bielsko-Biała 4:1
Kolejka 11
17.10.2023 18:00
KS ROW 1964 Rybnik

1:5

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
Odra Wodzisław Śląski Polonia Łaziska Górne 0:5
Orzeł Łękawica LKS Czaniec 4:0
MRKS Czechowice-Dziedzice Spójnia Landek 1:2
MKS Lędziny KS Decor Bełk 0:6
Tempo Puńców Kuźnia Ustroń 2:1
LKS Tworków GKS Gwarek Ornontowice 0:1
Rekord II Bielsko-Biała GKS II Tychy 3:0
Kolejka 12
21.10.2023 15:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

0:0

GKS Gwarek Ornontowice
Pozostałe drużyny:
Polonia Łaziska Górne KS ROW 1964 Rybnik 5:1
LKS Czaniec Odra Wodzisław Śląski 1:2
Spójnia Landek Orzeł Łękawica 1:0
KS Decor Bełk MRKS Czechowice-Dziedzice 1:0
Kuźnia Ustroń MKS Lędziny 5:0
GKS II Tychy Tempo Puńców 5:1
LKS Tworków Rekord II Bielsko-Biała 4:0
Kolejka 13
28.10.2023 12:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

2:2

Polonia Łaziska Górne
Pozostałe drużyny:
MRKS Czechowice-Dziedzice Kuźnia Ustroń 1:1
Odra Wodzisław Śląski Spójnia Landek 1:3
Orzeł Łękawica KS Decor Bełk 3:0
GKS II Tychy MKS Lędziny 4:1
Rekord II Bielsko-Biała GKS Gwarek Ornontowice 2:1
Tempo Puńców LKS Tworków 4:2
KS ROW 1964 Rybnik LKS Czaniec 3:1
Kolejka 14
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

6:0

LKS Czaniec
Pozostałe drużyny:
GKS II Tychy MRKS Czechowice-Dziedzice 0:2
GKS Gwarek Ornontowice Polonia Łaziska Górne 1:1
Spójnia Landek KS ROW 1964 Rybnik 0:2
Kuźnia Ustroń Orzeł Łękawica 3:2
Rekord II Bielsko-Biała Tempo Puńców 6:2
Odra Wodzisław Śląski KS Decor Bełk 1:2
LKS Tworków MKS Lędziny 5:2
Kolejka 15
11.11.2023 15:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

2:2

Spójnia Landek
Pozostałe drużyny:
MKS Lędziny Rekord II Bielsko-Biała 1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice LKS Tworków 3:2
Orzeł Łękawica GKS II Tychy 3:1
KS ROW 1964 Rybnik KS Decor Bełk 1:1
Polonia Łaziska Górne LKS Czaniec 3:2
Odra Wodzisław Śląski Kuźnia Ustroń 1:1
Tempo Puńców GKS Gwarek Ornontowice 0:3
Kolejka 16
10.03.2024 16:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

2:1

KS Decor Bełk
Pozostałe drużyny:
09.03.2024 11:00 Polonia Łaziska Górne Spójnia Landek 0:0
09.03.2024 KS ROW 1964 Rybnik Kuźnia Ustroń 1:1
09.03.2024 GKS Gwarek Ornontowice LKS Czaniec 2:0
09.03.2024 Odra Wodzisław Śląski GKS II Tychy 2:0
09.03.2024 Orzeł Łękawica LKS Tworków 0:1
09.03.2024 MRKS Czechowice-Dziedzice Rekord II Bielsko-Biała 1:2
09.03.2024 MKS Lędziny Tempo Puńców 1:5
Kolejka 17
16.03.2024 13:00
Kuźnia Ustroń

0:0

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
16.03.2024 MKS Lędziny GKS Gwarek Ornontowice 1:6
16.03.2024 KS Decor Bełk Polonia Łaziska Górne 2:0
16.03.2024 Spójnia Landek LKS Czaniec 0:0
16.03.2024 GKS II Tychy KS ROW 1964 Rybnik 5:2
16.03.2024 Tempo Puńców MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1
16.03.2024 LKS Tworków Odra Wodzisław Śląski 2:4
16.03.2024 Rekord II Bielsko-Biała Orzeł Łękawica 2:2
Kolejka 18
23.03.2024 12:30
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

1:1

GKS II Tychy
Pozostałe drużyny:
23.03.2024 Polonia Łaziska Górne Kuźnia Ustroń 3:1
23.03.2024 KS ROW 1964 Rybnik LKS Tworków 5:1
23.03.2024 GKS Gwarek Ornontowice Spójnia Landek 2:0
23.03.2024 Odra Wodzisław Śląski Rekord II Bielsko-Biała 3:2
23.03.2024 LKS Czaniec KS Decor Bełk 0:0
23.03.2024 Orzeł Łękawica Tempo Puńców 2:2
23.03.2024 MRKS Czechowice-Dziedzice MKS Lędziny 4:0
Kolejka 19
30.03.2024
LKS Tworków

0:4

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
30.03.2024 MKS Lędziny Orzeł Łękawica 0:2
30.03.2024 GKS II Tychy Polonia Łaziska Górne 2:1
30.03.2024 MRKS Czechowice-Dziedzice GKS Gwarek Ornontowice 0:0
22.05.2024 Kuźnia Ustroń LKS Czaniec 3:2
30.03.2024 KS Decor Bełk Spójnia Landek 1:2
03.04.2024 Tempo Puńców Odra Wodzisław Śląski 0:0
30.03.2024 Rekord II Bielsko-Biała KS ROW 1964 Rybnik 5:3
Kolejka 20
06.04.2024 13:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

1:0

Rekord II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
06.04.2024 Polonia Łaziska Górne LKS Tworków 6:0
06.04.2024 GKS Gwarek Ornontowice KS Decor Bełk 1:1
06.04.2024 Spójnia Landek Kuźnia Ustroń 2:3
06.04.2024 LKS Czaniec GKS II Tychy 1:1
06.04.2024 KS ROW 1964 Rybnik Tempo Puńców 4:1
06.04.2024 Odra Wodzisław Śląski MKS Lędziny 6:1
06.04.2024 Orzeł Łękawica MRKS Czechowice-Dziedzice 1:2
Kolejka 21
14.04.2024 16:00
Tempo Puńców

2:5

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
13.04.2024 GKS II Tychy Spójnia Landek 3:1
13.04.2024 Orzeł Łękawica GKS Gwarek Ornontowice 1:1
13.04.2024 MRKS Czechowice-Dziedzice Odra Wodzisław Śląski 1:2
13.04.2024 LKS Tworków LKS Czaniec 2:3
14.04.2024 Rekord II Bielsko-Biała Polonia Łaziska Górne 3:1
16.04.2024 Kuźnia Ustroń KS Decor Bełk 3:1
17.04.2024 MKS Lędziny KS ROW 1964 Rybnik 0:4
Kolejka 22
20.04.2024
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

6:0

MKS Lędziny
Pozostałe drużyny:
20.04.2024 Polonia Łaziska Górne Tempo Puńców 3:0
20.04.2024 GKS Gwarek Ornontowice Kuźnia Ustroń 2:4
20.04.2024 KS Decor Bełk GKS II Tychy 3:2
20.04.2024 Spójnia Landek LKS Tworków 2:1
20.04.2024 LKS Czaniec Rekord II Bielsko-Biała 1:3
20.04.2024 Odra Wodzisław Śląski Orzeł Łękawica 0:1
21.04.2024 KS ROW 1964 Rybnik MRKS Czechowice-Dziedzice 3:0
Kolejka 23
27.04.2024 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice

3:1

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
27.04.2024 Odra Wodzisław Śląski GKS Gwarek Ornontowice 5:2
27.04.2024 Orzeł Łękawica KS ROW 1964 Rybnik 1:1
27.04.2024 MKS Lędziny Polonia Łaziska Górne 0:2
27.04.2024 GKS II Tychy Kuźnia Ustroń 2:1
28.04.2024 LKS Tworków KS Decor Bełk 0:3
28.04.2024 Tempo Puńców LKS Czaniec 3:2
28.04.2024 Rekord II Bielsko-Biała Spójnia Landek 3:1
Kolejka 24
01.05.2024 17:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

6:2

Orzeł Łękawica
Pozostałe drużyny:
01.05.2024 GKS Gwarek Ornontowice GKS II Tychy 0:1
01.05.2024 Polonia Łaziska Górne MRKS Czechowice-Dziedzice 0:2
01.05.2024 Kuźnia Ustroń LKS Tworków 2:0
01.05.2024 LKS Czaniec MKS Lędziny 0:1
01.05.2024 KS Decor Bełk Rekord II Bielsko-Biała 0:4
01.05.2024 Spójnia Landek Tempo Puńców 2:1
01.05.2024 KS ROW 1964 Rybnik Odra Wodzisław Śląski 1:1
Kolejka 25
04.05.2024
Odra Wodzisław Śląski

1:5

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
04.05.2024 MRKS Czechowice-Dziedzice LKS Czaniec 3:1
04.05.2024 KS ROW 1964 Rybnik GKS Gwarek Ornontowice 2:3
04.05.2024 Orzeł Łękawica Polonia Łaziska Górne 1:2
04.05.2024 MKS Lędziny Spójnia Landek 2:3
04.05.2024 LKS Tworków GKS II Tychy 0:8
05.05.2024 Tempo Puńców KS Decor Bełk 2:5
05.05.2024 Rekord II Bielsko-Biała Kuźnia Ustroń 0:2
Kolejka 26
12.05.2024 16:30
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

6:1

KS ROW 1964 Rybnik
Pozostałe drużyny:
11.05.2024 GKS II Tychy Rekord II Bielsko-Biała 1:2
11.05.2024 Polonia Łaziska Górne Odra Wodzisław Śląski 3:3
11.05.2024 GKS Gwarek Ornontowice LKS Tworków 5:0
11.05.2024 Kuźnia Ustroń Tempo Puńców 2:3
11.05.2024 KS Decor Bełk MKS Lędziny 5:0
11.05.2024 Spójnia Landek MRKS Czechowice-Dziedzice 1:2
11.05.2024 LKS Czaniec Orzeł Łękawica 0:1
Kolejka 27
19.05.2024 11:00
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

2:1

GKS Gwarek Ornontowice
Pozostałe drużyny:
18.05.2024 KS ROW 1964 Rybnik Polonia Łaziska Górne 1:3
18.05.2024 Odra Wodzisław Śląski LKS Czaniec 3:1
18.05.2024 Orzeł Łękawica Spójnia Landek 0:4
18.05.2024 MRKS Czechowice-Dziedzice KS Decor Bełk 1:5
18.05.2024 MKS Lędziny Kuźnia Ustroń 1:5
18.05.2024 Rekord II Bielsko-Biała LKS Tworków 1:0
19.05.2024 Tempo Puńców GKS II Tychy 1:1
Kolejka 28
25.05.2024
Polonia Łaziska Górne

2:3

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
25.05.2024 MKS Lędziny GKS II Tychy 0:5
25.05.2024 GKS Gwarek Ornontowice Rekord II Bielsko-Biała 1:1
25.05.2024 KS Decor Bełk Orzeł Łękawica 4:1
25.05.2024 Spójnia Landek Odra Wodzisław Śląski 3:1
25.05.2024 LKS Czaniec KS ROW 1964 Rybnik 2:4
25.05.2024 LKS Tworków Tempo Puńców 0:3
25.05.2024 Kuźnia Ustroń MRKS Czechowice-Dziedzice 1:0
Kolejka 29
01.06.2024 11:00
LKS Czaniec

2:1

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
01.06.2024 MRKS Czechowice-Dziedzice GKS II Tychy 2:4
01.06.2024 MKS Lędziny LKS Tworków 0:1
01.06.2024 Polonia Łaziska Górne GKS Gwarek Ornontowice 0:2
01.06.2024 KS Decor Bełk Odra Wodzisław Śląski 3:3
01.06.2024 Orzeł Łękawica Kuźnia Ustroń 0:0
01.06.2024 Tempo Puńców Rekord II Bielsko-Biała 1:2
01.06.2024 KS ROW 1964 Rybnik Spójnia Landek 0:2
Kolejka 30
08.06.2024 15:00
Spójnia Landek

2:1

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny:
08.06.2024 Rekord II Bielsko-Biała MKS Lędziny 8:0
08.06.2024 GKS II Tychy Orzeł Łękawica 0:0
08.06.2024 GKS Gwarek Ornontowice Tempo Puńców 3:2
08.06.2024 LKS Czaniec Polonia Łaziska Górne 5:1
08.06.2024 LKS Tworków MRKS Czechowice-Dziedzice 2:3
08.06.2024 Kuźnia Ustroń Odra Wodzisław Śląski 0:2
08.06.2024 KS Decor Bełk KS ROW 1964 Rybnik 3:1