PODBESKIDZIE - WISŁA KRAKÓW 37. KOLEJKA (14.05.2016)

GÓRNIK ŁĘCZNA - PODBESKIDZIE 36. KOLEJKA (10.05.2016)

PODBESKIDZIE - KORONA KIELCE, 35. KOLEJKA (6.05.2016)

 

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - TS PODBESKIDZIE 1.05.2016 (34. KOLEJKA)

TS PODBESKIDZIE - ŚLĄSK WROCŁAW, 23.04.2016 (33. KOLEJKA)

 

GÓRNIK ZABRZE - TS PODBESKIDZIE, 20.04.2016 (32 KOLEJKA)

 

PODBESKIDZIE B-B - TERMALICA BB NIECIECZA 17.04.2016 (31. KOLEJKA)

PODBESKIDZIE B-B - TERMALICA BB NIECIECZA 9.04.2016 (30. KOLEJKA)

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - PODBESKIDZIE B-B, 4.04.2016 (29.KOLEJKA)

TS PODBESKIDZIE - GÓRNIK ZABRZE, 19.03.2016

PIAST GLIWICE - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 11.03.2016

TS PODBESKIDZIE - KORONA KIELCE 4.03.2016

TS PODBESKIDZIE - GÓRNIK ŁĘCZNA, 1.03.2016

WISŁA KRAKÓW - TS PODBESKIDZIE, 27.02.2016

TS PODBESKIDZIE - LECH POZNAŃ, 20.02.2016

LECHIA GDAŃSK - TS PODBESKIDZIE, 13.02.2016

PODBESKIDZIE - KORONA KIELCE (SPARING)

PODBESKIDZIE - ROZWÓJ 16.01.2016 (SPARING)

PODBESKIDZIE - ŚLĄSK WROCŁAW 21.12.2015 (21. KOLEJKA)

POGOŃ SZCZECIN - PODBESKIDZIE, 12.12.15 (20 KOLEJKA)

PODBESKIDZIE - RUCH CHORZÓW, 5.12.15 (19. KOLEJKA)

 

CRACOVIA - PODBESKIDZIE 2.12.15 (18. KOLEJKA)

PODBESKIDZIE - LEGIA WARSZAWA 29.11.2015 (17. KOLEJKA)

PODBESKIDZIE - ZAGŁĘBIE LUBIN 22.11.2015 (16.KOLEJKA)

GÓRNIK ZABRZE - PODBESKDZIE (SPARING, 13.11.15)

TERMALICA BRUK BET NIECIECZA - PODBESKIDZIE 7.11.15 (15. KOLEJKI)

PODBESKIDZIE - JAGIELLONIA 2.11.2015 (14. KOLEJKA)

GÓRNIK ZABRZE - PODBESKIDZIE 26.10.15 (13. KOLEJKA)

ODDAJ KREW, IDŹ NA MECZ (24.10.2015)

 

PODBESKIDZIE - PIAST GLIWICE 17.10.15 (12. KOLEJKA)

 

KORONA KIELCE - PODBESKIDZIE 3.10.15 (11. KOLEJKA)

 

GÓRNIK ŁĘCZNA - PODBESKIDZIE 26.092015 (10. KOLEJKA)

 

1/8 FINAŁU PUCHARU POLSKI
PODBESKIDZIE - ŚLĄSK WROCŁAW

 

PIERWSZY TRENING Z ROBERTEM PODOLIŃSKIM

 

PODBESKIDZIE - WISŁA KRAKÓW 19.09.15 (9. KOLEJKA)

 

LECH POZNAŃ - PODBESKIDZIE 12.10.15 (8. KOLEJKA EKSTRAKLASY)

 

PODBESKIDZIE - LECHIA GDAŃSK 28.08.15 (7. KOLEJKA EKSTRAKLASY)

 

ŚLĄSK WROCŁAW - PODBESKIDZIE 22.08.15 (6. KOLEJKA)

 

PODBESKIDZIE - POGOŃ SZCZECIN 17.08.15 (5. KOLEJKA)

 

MIEDŹ LEGNICA - PODBESKIDZIE 13.08.15 (1/16 PUCHARU POLSKI)

 

RUCH CHORZÓW - PODBESKIDZIE 10.08.15 (4. KOLEJKA)

 

PODBESKIDZIE - CRACOVIA 1.08.15 (3.KOLEJKA)

 

LEGIA WARSZAWA - PODBESKIDZIE 26.07.15 (2.KOLEJKA)

 

ZAGŁĘBIE LUBIN - PODBESKIDZIE 18.07.15 (1. KOLEJKA)