09.10.2016

Bramki Dolnego dały wygraną

Ośmiu minut potrzebował Jozef Dolny żeby zdobyć dwie bramki i zapewnić zwycięstwo w meczu rezerw z Granicą Ruptawa.Słowak pokonywał bramkarza rywali w 2 i 8 minucie i były to jedyne bramki jakie padły w meczu. W 44 minucie rozgrywający dobry mecz Arkadiusz Jaworski musiał opuścić boisko z powodu kontuzji, zawodnik trafił do szpitala, gdzie badania wykazały naciągnięcie ścięgna Achillesa.Drużyna Piotra Bogusza po słabym początku sezonu (w pierwszych pięciu meczach zdobyty jeden punkt) wyraźnie złapała wysoką formę i regularnie punktuje - obecnie trwa seria sześciu meczów bez porażki.Już w najbliższą niedzielę, 16 października "dwójka" zagra kolejny mecz, tym razem w Bielsku-Białej, na stadionie na ul. Młyńskiej o godzinie 15:00. Rywalem bielszczan będzie ostatni zespół IV ligi Krupiński Suszec.Granica Ruptawa - TS Podbeskidzie II 0:2 (0:2)Bramki: Dolny 2' i 8'Podbeskidzie II: Niezgoda - Widełka, Kareta, Zakrzewski, Walkiewicz - Wawszczyk, Jaworski (44' Matuszczyk), Dolny, Oczko (70' Cienciała), Gutowski (59' Pindera) - Wajdzik (81' Brzosko)