04.10.2014

Dwójka znów wygrywa

Zespół rezerw Podbeskidzia, poważnie wzmocniony zawodnikami pierwszej drużyny odniósł drugie z rzędu zwycięstwo. Góralom w meczu ze Swornicą Czarnowąsy z pewnością pomógł fakt, że od 38 minuty gospodarze grali w "10", jeden z obrońców Swornicy czerwony kartonik obejrzał za podczas akcji ratunkowej swojego zespołu. Zagrożenie, co prawda tymczasowo zażegnał, ale w zamian osłabił swój zespół. Grający w przewadze zawodnicy Podbeskidzia w końcówce zdobyli dwie bramki. Najpierw w 75 minucie trafił Idrissa Cisse, a już w doliczonym czasie gry wynik ustalił Wojciech Okińczyc. Swornica Czarnowąsy - TS Podbeskidzie II 0:2 (0:0)Bramki: 75' Cisse, 90' Okińczyc TSP II: Sebastian Madejski - Adam Pazio, Damian Byrtek, Gracjan Horoszkiewicz (60' Krzysztof Łaciak), Szymon Jarosz - Frank Adu, Adam  Deja, Artur Lenartowski, Sylwester Patejuk (60' Przemysław Gladus) - Wojciech Okińczyc, Idrissa Cisse