Eka Medica sponsorem technicznym

Producent naturalnych suplementów diety, firma Eka Medica, została sponsorem technicznym Podbeskidzia.

Na podstawie umowy produkty marki Eka Medica będą Oficjalnymi Suplementami TS Podbeskidzie. Firma ma siedzibę w Kozach koło Bielska-Białej i jej prezes Jarosław Rozmus otwarcie przyznaje, że jest lokalnym patriotą - Działamy w całym kraju, nasze produkty znaleźć można też poza granicami, ale zależy nam na wizerunku firmy lokalnej. Dlatego w Kozach wybudowaliśmy halę produkcyjną, magazyny i biura

„Naturalnie, znaczy zdrowo” to główne motto firmy - Zależy nam na popularyzacji zdrowego stylu życia, dlatego wspieramy rozwój sportu angażując się w rozmaite lokalne imprezy sportowe, a teraz dodatkowo również przez współpracę z klubem naszego regionu – Podbeskidziem – mówi prezes Rozmus

Suplementy to produkt nie tylko dla osób już z określonymi dolegliwościami, choć oni oczywiście też są naszymi klientami – wyjaśnia Małgorzata Klimunt, Dyrektor Generalny firmy - Obecnie docieramy do klientów, którzy nie byli świadomi potrzeby korzystania z suplementów, czyli są to osoby młode, aktywne, uprawiające sport. Nasze produkty mogą stanowić doskonałe uzupełnienie ich diety i poprawić samopoczucie, odporność, ogólnie wzmocnić organizm. Naszym atutem jest to, że mamy tylko naturalne suplementy, których skład opiera się o naturalne wyciągi z owoców, warzyw i minerałów.

Z nowej umowy sponsorskiej usatysfakcjonowany był prezes Tomasz Mikołajko - Jest to duża firma, prężnie się rozwijająca w bardzo ciekawej i modnej obecnie branży. Myślę że coraz więcej osób dba o zdrowie, sięga po tego typu produkty i jest to jak najbardziej właściwy trend. Bardzo cieszy, że w Kozach wyrosła tak mocna na swoim rynku marka, miło mi powitać Eka Medicę wśród sponsorów Podbeskidzia.

O Eka Medica:

Nasza firma powstała w 2001 roku w Kozach. Od początku istnienia zajmujemy się produkcją i dystrybucją naturalnych preparatów: suplementów diety w formie soków, tabletek, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz kosmetyków. Wiedza i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć markę EkaMedica – Naturalnie Znaczy Zdrowo. Hasło to przyświeca nam od samego początku i nakazuje tworzyć produkty, które łączą doświadczenie czerpane z wieloletniej tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi technologiami i osiągnięciami współczesnej nauki. W tym roku poszerzyliśmy swoją ofertę o niekonwencjonalne produkty spożywcze pod marką EkaMedica food, takie jak przetwory owocowe, soki bezpośrednio tłoczone 100% oraz oleje spożywcze zimno tłoczone. Nasza oferta stale i sukcesywnie się powiększa, stanowiąc odpowiedź na realne zapotrzebowanie coraz bardziej wymagającego Klienta.

 

MENU