Górale odwiedzili Szkołę Podstawową 28

W ramach nagrody za konkurs "Kibicuj z rodzicami, wagaruj z Góralami", zawodnicy Podbeskidzia odwiedzili Szkołę Podstawową nr 28 w Bielsku-Białej Hałcnowie.

Zawodników przywitał tłum wiwatujących dzieci, które przygotowały transparenty, chorągiewki i plakaty w barwach Podbeskidzia. Uczniem szkoły SP 28 okazał się również znany już Góralom Mateuszek, który odwiedził kiedyś trening drużyny (ZOBACZ FILM ZE SPOTKANIA MATEUSZA Z DRUŻYNĄ). 

Podbeskidzie w składzie: Adam Pazio, Jozef Piacek, Frank Adu, Oleg Veretilo, Dariusz Kołodziej, Bartłomiej Konieczny oraz Beskidek zmierzyło się na boisku z lokalnym Parafialno-Szkolnym Klubem Sportowym "Beskidy", trzeba dodać, że gospodarze postawili solidny opór piłkarzom TSP i jeden z meczów zakończył się remisem 2:2. 

Wicedyrektorka szkoły pani Iwona Gębała odebrała dyplom TS Podbeskidzie potwierdzający, że Szkoła Podstawowa nr 28 jest 12 zawodnikiem bielskiej drużyny!

Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie dziś i zapraszamy jutro na stadion. Takich kibiców potrzebujemy jak najwięcej! Szczególne podziękowania kierujemy do pani Jolanty Fajkis, dyrektorki szkoły oraz Iwony Gębali wicedyrektorki, a także nauczycielki W-F pani Anny Satławy, trenera PSKS Beskidy Wojciecha Bąbki oraz wszystkich wuefistów ze szkoły, którzy zorganizowali dzisiejsze spotkanie. Dzięki tym Państwu udają się liczne wspólne akcje, a przede wszystkim dzięki ich organizacji i chęciom możliwa jest fantastyczna zabawa dzieci na stadionie, podczas meczów Podbeskidzia, na które grupa z SP 28 zawsze licznie przybywa.

MENU