08.03.2015

Konferencja prasowa

Wypowiedzi pomeczowe trenerów obu drużyn na konferencji prasowej.  Leszek Ojrzyński (Podbeskidzie Bielsko-Biała): Wyszarpany jeden punkt – tak jednym zdaniem można podsumować to spotkanie. Moim marzeniem jest to, by Podbeskidzie grało tak jak w drugiej połowie - agresywnie, krótko, nie pozwalając na wiele sytuacji. Było dużo było spięć, dużo stałych fragmentów gry. Czegoś ciągle nam brakowało, aż w końcu Maciek Korzym zachował się instynktownie i przerzucił bramkarza strzałem głową. Była też pierwsza połowa, gdy po rzucie rożnym wrośliśmy jak drzewa w polu karnym i straciliśmy gola, choć uczulaliśmy zawodników, że Korona wiele bramek strzela po rzutach rożnych. Po pięknym golu Marka Sokołowskiego wróciliśmy do gry, ale później niestety znowu popełniliśmy błędy. Pozwoliliśmy na wrzutkę Pilipczukowi, potem popełniliśmy błąd w kryciu w polu karnym i przegrywaliśmy 1-2. Chwała chłopakom, że ta druga polowa tak wyglądała. Dobrze, że zdobyliśmy jeden punkt, bo niewiele brakowało, a nie mielibyśmy nic. Błędy przytrafiały się obu stronom, padło dużo goli, choć nasi kibice na pewno woleliby oglądać zwycięstwo naszej drużyny. Nie zrobiliśmy prezentu kobietom, jakiś niedosyt na pewno pozostał.Ryszard Tarasiewicz (Korona Kielce): Byliśmy blisko odniesienia sukcesu, a takim byłoby dla nas zdobycie trzech punktów. Myślę, że trudno przeciwstawić się tak bezpośredniej grze przeciwnika. Powinniśmy grać trochę wyżej, bo Podbeskidzie bezpośrednio zagrywało piłki w naszej pole karne. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy dowieźć ten wynik do końca, co pozwoliłoby nam przybliżyć się do Podbeskidzia i innych zespołów walczących o czołową ósemkę. Plusem jest to, że w kolejnym meczu nie przegrywamy i punktujemy. W następnej kolejce postaramy się o zwycięstwo przed własną publicznością ze Śląskiem.