Odwiedziliśmy "Jedynkę"

Zawodnicy Podbeskidzia odwiedzili Szkołę Podstawową nr 1 w Bielsku-Białej i podziękowali im za doping podczas meczów Ekstraklasy i udział w konkursach organizowanych przez klub.

Popularna "Jedynka", czyli Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte, to bardzo aktywna szkoła, która regularnie włącza się w akcję organizowane przez klub: w konkursie "Kibicuj z rodzicami, wagaruj z Góralami" zajęła miejsce na podium, a w rywalizacji szkół pod tytułem "Zróbcie hałas" zwyciężyła.

Aby podziękować uczniom i nauczycielom SP 1 w odwiedziny pojechali zawodnicy TSP: Sebastian Madejski, Bartosz Jaroch, Adam Pazio i Adam Deja.

Zawodnicy zagrali z dziećmi w piłkę nożną, rozdali autografy i porozmawiali o sporcie. Dziękujemy wszystkim uczniom, że w tak licznej grupie pojawiają sie na meczu i liczymy, że nadal będziemy widywać się z nimi na Stadionie Miejskim podczas meczów Podbeskidzia.

Bardzo dziękujemy także nauczycielom, którzy organizują wyjścia szkolne i czuwają nad zapisami uczniów, pani Agacie Mostowskiej i Dagmarze Wiktor. Dzięki ich zaangażowaniu Góralom kibicuje regularnie grupa około dwustu dzieci.

Podziękowania kierujemy także do pani dyrektor Grażynie Mice-Bednarczyk, która skutecznie angażuje środowisko pedagogiczne oraz młodzież do kibicowania i uczestniczenia w meczach, a przy tym nie zapomina o elemencie edukacyjnym: podkreśla jak ważny jest sport i gra fair play. Cała szkoła mocno nam kibicuje, dlatego możemy śmiało nazwać jej uczniów i nauczycieli naszym dwunastym zawodnikiem!

 

MENU