24.04.2017

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni Górale. I Liga Zwycięstwo Olimpii pozwoliło jej przeskoczyć w tabeli właśnie nad zespół z Sosnowca. Podopieczni trenera Jacka Paszulewicza wciąż tracą więc zaledwie dwa punkty do strefy awansu i wciąż mocno liczą się w walce o najważniejszy w I Lidze cel. Wygrana nad Zagłębiem, które jeszcze tydzień temu było liderem zaplecza Ekstraklasy mogło być jeszcze bardziej okazałe - w 79 minucie Marcin Kaczmarek nie wykorzystał rzutu karnego. Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 3:1 Bramki: Jakub Łukowski 34, Marcin Woźniak 82, Karol Angielski 89 - Tomasz Nowak 30Daniel Feruga - 60 minut (Olimpia) - - - II Liga Stal Stalowa Wola niestety coraz bardziej zbliża się do strefy spadkowej. Po wysokiej porażce z Olimpią Zambrów przewaga nad zagrożonymi miejscami to tylko jeden punkt, więc zagrożenie robi się coraz bardziej poważne.Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 6:2Bramki: Bartosz Osoliński 16, Fabian Piasecki 23 (k), 49 (k), 63 (k), Karol Zieliński 65, Marcin Byszewski 90 - Adrian Gębalski 17, 47Kamil Jonkisz (Stal) - 67 minut. - - - W nieciekawej sytuacji znajduje się też klub Mateusza Janeczko. Kotwica Kołobrzeg zaliczyła kolejną przegraną i po raz kolejny straciła cenne w walce o utrzymanie punkty. Tym razem większych szans zespołowi z Kołobrzegu nie dali Błękitni Stargard. Kotwica traci na ten moment do bezpiecznej strefy 5 punktów. Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 2:0Bramki: Wojciech Fadecki 24, Grzegorz Szymusik 36 Mateusz Janeczko (Kotwica) nie zagrał - - - III LigaSkra Częstochowa - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0Bramki: Nowak 89' Tym razem w barwach zespołu z Bielska-Białej zagrał jeden Góral. Konrad Kareta rozegrał pełne spotkanie w meczu ze Skrą w Częstochowie, pechowo przegranym 0:1 po bramce w 89 minucie. Aleksander Chmielewski i Bartosz Iskrzycki w tym meczu nie zagrali.