28.04.2016

Remis "dwójki" w Piotrówce

Rezerwy Podbeskidzia zremisowały w 23 kolejce grupy opolsko-śląskiej III Ligi z LZS-em Piotrówka. Podopieczni trenera Dariusza Mrózka zremisowali 1:1 w wyjazdowym spotkaniu III Ligi z zajmującym ostatnie miejsce w grupie opolsko-śląskiej LZS-em Piotówka. Jedyną bramkę dla Górali zdobył Mateusz Wajdzik z rzutu karnego w 16 minucie, otwierając wynik meczu. Niestety na kilka minut przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać, a że w drugiej części bramki już nie wpadły obydwie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów. TS Podbeskidzie II aktualnie zajmuje 10 lokatę w lidze z dorobkiem 29 punktów w 23 meczach z bilansem bramkowym 31-39. LZS Piotrówka - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (1:1)Bramki: Lubkowicz 40' - Wajdzik 16 (k)Wkrótce szersza relacja.