SEZON 2022


26-27 marca 2022 – I turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasa – POZNAŃ

23-24 kwietnia 2022 – II turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasa – UNIEJÓW

25-26 czerwca 2022 – III turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasa – RZESZÓW

02-04 września 2022 – IV turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasa – KRAKÓW

22-23 października 2022 – V turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasa – WARSZAWA

05-06 listopada 2022 – VI (finałowy) turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasa – BIELSKO-BIAŁA


 

I turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasa – POZNAŃ

Klasyfikacja turnieju:

  1. Legia Amp Futbol
  2. TSP Kuloodporni Bielsko-Biała
  3. Wisła Kraków
  4. Nowe Technologie Różyca
  5. Warta Poznań

 

Sobota 26 marca:

Warta Poznań – Nowe Technologie Różyca 0:1
TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Wisła Kraków 1:0
Nowe Technologie Różyca – Legia Warszawa 0:4
Warta Poznań – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 2:1
Legia Warszawa – Wisła Kraków 3:2

 

Niedziela 27 marca:

Wisła Kraków – Nowe Technologie Różyca 4:0
TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Legia Warszawa 1:1
Warta Poznań – Wisła Kraków 0:7
Nowe Technologie Różyca – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 0:6
Warta Poznań - Legia Warszawa 0:2


 

II turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasa – UNIEJÓW

Klasyfikacja turnieju:

  1. TSP Kuloodporni Bielsko-Biała
  2. Legia Amp Futbol
  3. Warta Poznań
  4. Nowe Technologie Różyca
  5. Stal Rzeszów

 

Sobota 23 kwietnia:

Nowe Technologie Różyca – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 0:8
Stal Rzeszów – Legia Warszawa 0:5
Warta Poznań – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 1:4
Nowe Technologie Różyca – Legia Warszawa 0:4
Stal Rzeszów – Warta Poznań 0:3

 

Niedziela 24 kwietnia:

Stal Rzeszów – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 0:8
Warta Poznań - Legia Warszawa 2:4
Nowe Technologie Różyca – Stal Rzeszów 3:1
TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Legia Warszawa 1:0
Warta Poznań – Nowe Technologie Różyca 0:0


 

III turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasa – RZESZÓW

Klasyfikacja turnieju:

  1. Wisła Kraków
  2. TSP Kuloodporni Bielsko-Biała
  3. Warta Poznań
  4. Nowe Technologie Różyca
  5. Stal Rzeszów

 

Sobota 25 czerwca:

Stal Rzeszów – Warta Poznań 0:4
Nowe Technologie Różyca – Wisła Kraków 0:8
TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Warta Poznań 3:0
Stal Rzeszów – Wisła Kraków 0:11
TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Nowe Technologie Różyca 2:0

 

Niedziela 26 czerwca:

Warta Poznań – Nowe Technologie Różyca 0:0
TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Wisła Kraków 0:2
Stal Rzeszów – Nowe Technologie Różyca 0:2
Wisła Kraków – Warta Poznań 3:1
Stal Rzeszów – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 0:10


 

IV turniej PZU Amp Futbol Ekstraklasa – KRAKÓW

Klasyfikacja turnieju:

  1. Legia Amp Futbol
  2. Wisła Kraków
  3. Warta Poznań
  4. Nowe Technologie Różyca
  5. Stal Rzeszów

 

Sobota 03 września:

Wisła Kraków – Legia Warszawa 0:1
Warta Poznań – Stal Rzeszów 3:0
Nowe Technologie Różyca – Legia Warszawa 0:1
Wisła Kraków – Stal Rzeszów 10:0
Nowe Technologie Różyca – Warta Poznań 1:1

 

Niedziela 04 września:

Legia Warszawa – Stal Rzeszów 4:0
Wisła Kraków – Nowe Technologie Różyca 6:0
Warta Poznań – Legia Warszawa 0:6
Stal Rzeszów – Nowe Technologie Różyca 0:1
Wisła Kraków – Warta Poznań 2:0