AKREDYTACJE

 

Wnioski o akredytacje  należy składać przez system akredytacyjny accredito.com. Wirtualne biuro prasowe TS Podbeskidzie znajduje się pod adresem accredito.com/tspodbeskidzie

 

Jeśli chcą Państwo akredytować na mecze Podbeskidzia lub otrzymywać informacje prasowe publikowane przez klub prosimy o założenie konta dziennikarza w systemie Accredito.com. Wszystkie informacje o samym systemie znajdą Państwo na stronie accredito.com.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarza w systemie Accredito.com prosimy pod adresem accredito.com/tspodbeskidzie wybrać opcję „Rejestracja” i „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza konto zostanie zarejestrowane w systemie. Na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail otrzymają Państwo wiadomość w którym znajdziecie Państwo opcję „Potwierdź” pozwalającą na aktywację konta w systemie. 

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić wybierając w menu opcję „Redakcje”. Jeśli Państwa redakcji nie ma liście konieczne będzie jej zarejestrowanie w systemie Accredito.com. Więcej informacji o tym jak zarejestrować redakcję znajdą Państwo pod adresem https://www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe dotyczące Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz informacje o procesach akredytacyjnych prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji „Biura Prasowe” i na liście biur przy nazwie Podbeskidzie Bielsko-Biała wybranie opcji „Subskrybuj”. 

Jeśli będą Państwo zainteresowani złożeniem wniosku akredytacyjnego można tego dokonać wybierając opcję „Akredytuj”. Wszystkie procesy akredytacyjne prowadzone przez Podbeskidzie Bielsko-Biała znajdą Państwo również zawsze bezpośrednio na stronie naszego biura pod adresem accredito.com/tspodbeskidzie

 

Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu Accredito.com przez dziennikarzy znajdą Państwo pod adresem: https://www.accredito.com/faq/reporter

 

Złożenie wniosku akredytacyjnego na mecz TS Podbeskidzie Bielsko-Biała jednoznaczne jest z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu Współpracy z Mediami.