Stadion Miejski w Bielsku-Białej
 Koniec meczu

KONIEC! WYGRYWAMY 2:1! Kibice, widzimy się w niedziele na meczu z GKS-em Tychy!

95 min

Sopoćko miał kapitalną sytuację, ale Załuska wykazał się wielkimi umiejętnościami!

94 min

Źle wykonany stały fragment i oddalamy zagrożenie.

93 min

Miedź ma rzut wolny na około 40. metrze.

91 min

Znów Sopoćko próbował z dystansu, tym razem bliżej, ale nadal nad bramką.

91 min

Sędzia dolicza 4 minuty.

88 min
 Żółta kartka - Bożo Musa
87 min

Piłka poszybowała nad wszystkimi obrońcami i napastnikami. Mamy chwilę spokoju.

86 min

Faul w niebezpiecznym miejscu. Miedź ma rzut wolny...

85 min

Teraz bielszczanie oblężyli bramkę Załuski. Akcję TSP strzałem zakończył Sopoćko. Nasz młodzieżowiec bardzo niecelnie.

83 min

Ależ centra Pikka! Sabali brakło centymetrów, żeby wpakować piłkę do naszej siatki. Jest gorąco!

82 min
 Zmiana -  Konrad Sieracki -  Mateusz Sopoćko

Druga zmiana w TSP.

81 min

Rzut wolny Miedzi i było groźnie. Bardzo dobrze goście rozgrywają swoje stałe fragmenty gry. Tym razem jednak defensywa bielszczan na posterunku.

Do wejścia szykuje się Sopoćko.

80 min

Sieracki wysoko nad bramką.

77 min
 Zmiana -  Adrian Purzycki -  Krzysztof Danielewicz

Ostatnia zmiana u gości.

74 min
 Żółta kartka - Grzegorz Bartczak

Bardzo ostry wślizg Bartczaka.

72 min

Ależ się zagotowało! Najpierw Bashlai heroicznym wślizgiem wybił piłkę w słupek, a potem dobitka gości również w słupek! Cud, że to nie wpadło do bramki.

72 min
 Żółta kartka - Valerijs Sabala
70 min
 Gol - Grzegorz Bartczak

Kapitalna wrzutka Łukowskiego w rzutu wolnego. Pięknie wsadził piłkę do siatki Bartczak.

68 min
 Zmiana -  Henrik Ojamaa -  Valerijs Sabala

Na stadionie obecnych 2924 kibiców. Dziękujemy... ale chcemy więcej! Już w niedzielę o 15 mecz z GKS-em Tychy!

66 min

Ogólny obraz meczu na korzyść bielszczan. Podbeskidzie kontroluje przebieg gry, a przy tym umiejętnie atakuje. Miedź dzisiaj bardzo przeciętnie.

66 min

65 min
 Zmiana -  Tomasz Nowak -  Adrian Rakowski

Do zmiany szykuje się Rakowski.

64 min

Znowu nie wyszło nam po rożnym. Po akcji sił spróbował Figiel, ale niestety wysoko nad bramką.

64 min
 Rzut rożny

Obrońca Miedzi wybija i mamy kolejny korner.

58 min

Po rozegraniu kornera do piłki doszedł Jaroch, który sprzed pola karnego uderzył bardzo wysoko nad bramką. Atakujemy!

57 min
 Rzut rożny

Sierpina nabija rywala i mamy korner.

55 min

Makuch indywidualnie wpadł w pole karne bielszczan i uderzył, na szczęście wysoko nad bramką.

51 min

Wrzutka Figiela z boku na głowę Sierackiego, ale naszego młodzieżowca uprzedził obrońca Miedzi.

48 min
 Gol - Marko Roginić

WOW! Roginić obrócił się z piłką o 180 stopni i sprzed pola karnego puścił petardę na bramkę Załuski! Golkiper Miedzi bez szans! Co za gol!

Początek drugiej połowy

Rozpoczynamy drugą połowę. Podbeskidzie bez zmian!

46 min
 Zmiana -  Roko Mislov -  Grzegorz Bartczak

Bartczak przejmuje opaskę kapitana.

45 min
 Gwizdek sędziego

Koniec! Sędzia Marciniak kończy pierwszą połowę! Miedź w "10", a my prowadzimy 1:0.

45 min
 Gol - Tomasz Nowak

PEWNIE!!! NOWAK!!!! Mamy 1:0!

44 min
 Rzut karny

JEDENASTKA! Jaroch wrzucał piłkę, a Makuch odbił ręką!

43 min

Złe rozegranie i kontrę mieli goście. Na szczęście bez zagrożenia.

42 min
 Rzut rożny

Osyra wywalczył drugi rzut rożny dla Podbeskidzia.

42 min
 Druga żółta kartka - Damian Byrtek

Niepotrzebny faul Byrtka na Jarochu i Miedź będzie grała w "10"! Do boju Górale!

41 min

Tym razem z dystansu próbował nowy nabytek Miedzi Łukowski, znowu nad bramką.

40 min

Po rożnym faul w ataku Jarocha. Szkoda.

39 min
 Rzut rożny

Pierwszy korner w meczu. Wywalczył Jaroch.

38 min

Swoich sił próbował Makuch, ale wysoko nad bramką.

37 min

Stanęło tempo meczu. Teraz bardzo dużo szanowania piłki.

Według flashscore.com mamy 64% posiadania piłki.

33 min

Ależ niesygnalizowane uderzenie Danielaka lewą nogą. Piłka poszybowała niewiele nad poprzeczką bramki Załuski.

29 min

Uderzenie z dystansu Ojamy. Nad bramką Leszczyńskiego.

Nowak wróci na boisko, ale rozgrzany czeka Rakowski.

27 min
 Kontuzja - Tomasz Nowak

Problemy z mięśniem Nowaka. Czy będzie zmiana?

26 min

Nowak świetnie uderzył z dystansu, duże problemy Załuski, ale... po strzale za mięsień złapał się sam strzelec...

W międzyczasie GKS Tychy prowadzi w Mielcu ze Stalą 1:0, a Olimpia Grudziądz prowadzi z Niecieczą 1:0.

22 min

Z dystansu próbował Sierpina, niestety wysoko nad bramką.

19 min

Bielszczanie wychodzą ze swojej połowy z bardzo dużym spokojem. Teraz świetnie rozegranie od Osyry do Nowaka, który potem poszukał Sierackiego, ten niestety nie zdołał oddać strzału, ale piłka porusza się jak po sznurku.

16 min

Podbeskidzie bardzo wysoko dzisiaj pressuje gości. Wiele wybić Załuski pod presją. Czekamy na efekty, ale widać, że drużyna Miedzi gubi się pod atakami bielszczan.

14 min

Za Leszczyńskim jeden z pierwszych kontaktów w tym meczu. To chyba dobrze opisuje boiskową sytuację.

12 min
 Żółta kartka - Damian Byrtek

Byrtek złapał uciekającego Roginicia.

10 min

Z narożnika pola karnego uderzał Figiel, niestety obok bramki.

9 min

Podbeskidzie w natarciu. Od początku meczu Miedź bez sytuacji, a bielszczanie zamknęli gości na ich połowie.

6 min

Dobra piłka z głębi pola od Osyry do Roginicia, ten po przyjęciu szybko poszukał w środku pola karnego Danielaka, który niestety został uprzedzony przez jednego z obrońców Miedzi. Podbeskidzie przeważa.

2 min

Ależ sytuacja Roginicia! Świetna współpraca Modelskiego z Sierpiną, nasz kapitan pięknie dograł na piłkę na głowę Chorwata, który w klarownej sytuacji nie zdobył bramki. Było groźnie!

1 min

Pierwsza akcja Podbeskidzia. Dogrywał Sieracki, z piłką zabrał się Roginić, który niestety wyrzucił się za daleko.

1 min

Rozpoczynamy pierwszą połowę meczu z Miedzią! Do booooooooooju TSP!

Kibice gości meldują się na sektorze, piłkarze zeszli już z boiska, dzieci trzymają koło na środku boiska z logiem Fortuny. Zostało 5 minut!

Zawodnicy rozgrzewają się. My czekamy na kibiców, którzy pomału wypełniają stadion. Oby przed nami było prawdziwe widowisko.

Miedź i Podbeskidzie to sąsiedzi w tabeli. Dzisiejsi goście zajmują 6. miejsce, TSP jest na 7. miejscu. Obie drużyny mają jednak po 14 punktów, a ich bilans w ogólnym rozrachunku to +4. Co ciekawe, przy korzystnym układzie meczów drużyna z Bielska po tym meczu może zostać liderem Fortuna I Ligi.

Choć pogoda coraz bardziej zbliża się do tej jesieni, liczymy że zarówno na boisku, jak i na trybunach będzie dzisiaj bardzo gorąco! Możemy się dziś także spodziewać grupy kibiców gości.

Bielszczanie do tej pory mierzyli się z Miedzią 7-krotnie. Żaden z tych pojedynków nie był dla TSP przegrany! Podbeskidzie wygrywało 4 razy, natomiast 3 mecze kończyły się podziałem punktów.

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej. Już dziś o 19:30 miejscowe Podbeskidzie podejmie dzisiejszych gości, czyli Miedź Legnica.