[FOTO]: Najmłodsi świętowali w Jasienicy

 

Na obiekcie sportowym Drzewiarza Jasienica odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie zorganizowane zostało przez TS Podbeskidzie oraz Ulicę Kreatywną – wszystko po to, aby najmłodsi mieszkańcy Bielska-Białej i okolic mogli spędzić swoje święto w sportowej atmosferze.

Jednym z głównym punktem wydarzenia był turniej piłkarski, w którym udział wzięły tzw. „dzikie drużyny”. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się pomysłowo ułożony – jak na Ulicę Kreatywną przystało – tor przeszkód. Dla tych, którzy nie wzięli udziału w rozgrywkach również zapewniono mnóstwo atrakcji, takich jak zawody sumo, mecze siatkówki i strefy zabaw dla najmłodszych. Zadbano również o podniebienia i żołądki dzieci i rodziców – można było posilić się pyszną grochówką gotowaną w specjalnych kotłach, a dla amatorów słodkości przygotowano domowe ciasta i bufet z kawą i herbatą, a swoje specjały na oddzielnym stanowisku prezentowała firma PWiM Łukosz. Można było degustować pyszne wyroby z indyka.

Impreza przebiegała w świetnych nastrojach, na każdym kroku można było dostrzec uśmiech dzieci, które zdawały się mieć nieskończone pokłady energii. Dla każdego uczestnika został przygotowany prezent, w skład którego wchodziły smakołyki, rodzinny voucher do Dream Parku w Ochabach oraz plakat drużyny TS Podbeskidzie. Wręczanie upominków wywołało niemałą radość na twarzach najmłodszych!

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym za wspólną zabawę. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, że w naszej okolicy mieszka tak wiele dzieci chętnych do wspólnej rozrywki na świeżym powietrzu w sportowym duchu. Kto wie – może dzięki takim wydarzeniom, za parę lat ujrzymy któregoś z uczestników w barwach naszego zespołu?

Do zobaczenia za rok!

                                                

MENU