Słonecznie
Stadion
Stadion Miejski "Stal" w Rzeszowie
 Koniec meczu

Koniec meczu. Po drugiej połowie pełnej emocji, wracamy z Rzeszowa z jednym punktem.

95 min
 Rzut rożny

I jeszcze jeden.

94 min
 Rzut rożny

Róg dla gospodarzy.

93 min

Była szansa na wyjście na prowadzenie... Najpierw strzał Mikołajewskiego paruje bramkarz i po dużym zamieszaniu piłkę wybili na aut, a następnie główkę Banaszewskiego złapał Wrąbel.

91 min
 Zmiana -  Miroslav Iličić -  Michał Stempniewicz (M)
90 min

Sędzia dolicza 4 minuty.

90 min
 Zmiana -  Karol Łysiak (M) -  Szymon Salamon (M)
90 min
 Zmiana -  Andreja Prokić (K) -  Arsen Hrosu
89 min
 Żółta kartka - Daniel Mikołajewski (K)
87 min
 Żółta kartka - Jakub Wrąbel (BR)
85 min
 Druga żółta kartka - Jesus Diaz

Idiotyczna druga kartka dla Diaza, który utrudniał Góralom wznowienie ze stałego fragmentu gry.

79 min
 Żółta kartka - Michał Willmann (M)
68 min
 Zmiana -  Szymon Kądziołka (M) -  Krzysztof Danielewicz
78 min
 Zmiana -  Szymon Łyczko (M) -  Krystian Wachowiak
77 min

Strzał Willmanna sprzed pola karnego, Wrąbel łapie piłkę.

74 min

Długie zagranie Tomasika, Bida zgrywa do Iličicia, a strzał naszego napastnika przeszedł tuż obok bramki.

70 min
 Gwizdek sędziego

Banaszewski faulowany przed naszym polem karnym.

69 min
 Rzut rożny

Róg dla Stali.

68 min
 Gol - Bartosz Bida

Martinaga dośrodkowuje z rzutu rożnego i Bida wyrównuje wynik meczu!!!

67 min
 Rzut rożny

Strzał Małachowskiego zablokowany, róg dla Górali.

66 min
 Rzut rożny

Akcja Górali, Martinaga strzela z ostrego kąta, ale na róg broni Wrąbel.

65 min
 Zmiana -  Jaka Kolenc -  Adrian Małachowski
64 min
 Żółta kartka - Matej Senić
61 min

Mikołajewski wybija piłkę zmierzającą do pustej bramki!

59 min
 Rzut rożny

56 min
 Zmiana -  Maksymilian Sitek -  Bartosz Bida
56 min
 Zmiana -  Marcel Misztal (M) -  Radosław Zając (M)
56 min
 Gol - Daniel Mikołajewski (K)

Dośrodkowanie Banaszewskiego z prawej strony i Mikołajewski zdobywa bramkę kontaktową!

55 min
 Rzut rożny

Róg dla Górali.

53 min

Strzał Sitka sprzed pola karnego obok bramki.

51 min
 Rzut rożny

Świetna interwencja Krzepisza, róg dla Stali.

48 min
 Żółta kartka - Jesus Diaz

Diaz ukarany kartką za symulowanie i próbę wymuszenia rzutu wolnego.

Początek drugiej połowy
 Koniec pierwszej połowy

Koniec pierwszej połowy.

48 min
 Rzut rożny

Kądziołka z dystansu, na róg paruje Krzepisz.

46 min

Sędzia dolicza 5 minut.

45 min
 Żółta kartka - Piotr Tomasik
43 min

Willmann faulowany na połowie rywali.

39 min

Górale z bramką kontaktową, niestety gol nie zostaje uznany przez pozycję spaloną Tomasika.

33 min

Banaszewski złapany na spalonym.

27 min
 Rzut rożny

22 min
 Rzut rożny

21 min
 Żółta kartka - Paweł Oleksy

Oleksy otrzymuje żółtą kartkę za faul na Sitku.

17 min
 Rzut rożny

15 min
 Gol - Paweł Oleksy

Daleki dorzut z autu, Kościelny głową przedłuża zagrania, a całą akcję zamyka Oleksy, który podwyższa prowadzenie.

12 min

Sitek faulowany na naszej połowie.

10 min
 Rzut rożny

Dośrodkowanie Sitka, główka Banaszewskiego zablokowana, mamy rzut rożny.

5 min
 Gol - Adrian Bukowski (M)

Bukowski pewnie wykonuje rzut karny. Fatalny początek meczu.

5 min

Mimo długiej analizy VAR, sędzia podtrzymuje swoją decyzję.

1 min
 Rzut karny

Wrzut z autu w nasze pole karne, w którym pada jeden z zawodników gospodarzy i sędzia wskazuje na 11. metr.

Początek meczu

Od środka zaczęli gospodarze, zaczynamy walkę o wyjazdowe zwycięstwo!

Zawodnicy wychodzą na murawę.

W dzisiejszym meczu zabraknie Jana Hlavicy, który w ostatnim spotkaniu otrzymał czwartą żółtą kartkę w sezonie. Wśród podopiecznych trenera Zuba nie zobaczymy Adlera da Silvy, który w meczu z Wisłą Płock doznał urazu wykluczającego go z gry co najmniej do końca sezonu.

Dzisiejsze starcie będzie piątym w historii między naszymi zespołami. Dotychczas dwa mecze padły łupem Stali, raz wygrywali Górale i raz padł remis.

Nasz dzisiejszy rywal znajduje się w bardzo dobrej formie, po sześciu kolejnych meczach bez trzech punktów, nadeszła zwycięska passa, która trwa już cztery mecze. W tym czasie Stal okazywała się lepsza od Motoru Lublin, Wisły Płock, Znicza Pruszków i Resovii.

Witamy z pochmurnego Rzeszowa, gdzie już za kilkadziesiąt minut zmierzymy się z miejscową Stalą.