29.08.2015

Zwycięska "Dwójka"

Drużyna rezerw Podbeskidzia, w ramach rozgrywek III ligi podjęła dziś na własnym terenie zespół LKSu Czaniec!Mecz rozpoczął się w dobrym tempie, obie ekipy próbowały stworzyć sobie dogodne okazje do zdobycia gola. Jako pierwszym ta sztuka powiodła się zawodnikom z Bielska -Białej, już w 12 minucie Mateusz Janeczko po indywidualnej akcji bokiem boiska i przedryblowaniu obrońcy umieścił piłkę w siatce rywali. Przeciwnicy nie czekali długo z odpowiedzią, po kwadransie od straty bramki zdołali doprowadzić do remisu, za sprawą uderzenia Praciaka z bliskiej odległości. W tej sytuacji nasza obrona mogła zachować się lepiej. Do przerwy mimo kilku okazji po obu stronach wynik już nie uległ zmianie. Na drugą połowę trener Mrózek postanowił wprowadzić aż trzech nowych zawodników. Zakrzewski, Oczko i Łaciak zastąpili Janeczkę, Kuszmidra oraz Pazio. Chwilę po wznowieniu gry na strzał z dystansu zdecydował się Fabian Hiszpański, niestety jego atomowe uderzenie minimalnie minęło słupek bramki strzeżonej przez Majdę. W 74 minucie po ładnym i przytomnym zagraniu Kamila Jonkisza bramkę zdobył Daniel Bujok! W 80 minucie doskonałą okazję na podwyższenie prowadzenia zmarnował Oczko, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Potem jeszcze obie drużyny potrafiły stworzyć sobie podbramkowe okazje, jednak wynik nie uległ już zmianie i "Dwójka" odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! TS Podbeskidzie II 2:1 (1:1) LKS CzaniecBramki: 12' Janeczko, 74' Bujok- 28' PraciakKartki: 6' Kuszmider, 31' Hiszpański, 58' Bartlewski, 70' Felsch, 84' Lazarus - 37' Gola, 67' ŁośTS Podbeskidzie II: Madejski - Hiszpański, Lazarus, Kareta, Pazio (46' Łaciak) - Kuszmider (46' Zakrzewski), Felsch - Bujok, Bartlewski, Janeczko (46' Oczko) - Jonkisz (78' Pindera)Ławka: J. Felsch, Łaciak, Zakrzewski, Oczko, Pindera, Filapek Trener: Dariusz MrózekLKS Czaniec: Majda - Łoś, Żak (k), Borak, Gola, Praciak, Waligóra (80' Jastrzębski), Kwaśniewski (86' Łącki), Hałat (80' Kozioł), Fabisiak, Rzeszutko (73' Gołuch)Ławka: Kawaler, Gołuch, Łacki, Jastrzębski, Kozioł, Móll Trener: Ryszard Kłusek