12.05.2021

[AKADEMIA] Podsumowanie weekendu w piłce młodzieżowej

W ubiegły weekend dobry mecz rozegrał zespół juniorów starszych - który wygrał 4:2, choć do przerwy wynik był remisowy.

Trener Mateusz Gazda nie krył jednak zadowolenia z postawy swoich podopiecznych i nie ukrywa, że od początku spotkanie wierzył w zwycięstwo w tym meczu. Po tym meczu nasz zespół umocnił się na siódmej pozycji w tabeli ligowej.

Chłopcy wywiązali się ze swoich zadań bardzo dobrze, za co chciałem pochwalić cały zespół. Mimo, że do przerwy remisowaliśmy 1-1, to nie miałem wątpliwości, że w drugiej połowie przechylimy szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Mieliśmy dziś mocny zespół, gdyż wystąpili u nas zawodnicy, którzy na co dzień pracują z zespołem rezerw i wnieśli oni dużo dobrego do naszej gry. Wszystkim zawodnikom gratuluję wygranej i mam nadzieje, że w kolejnych meczach nasza gra będzie wyglądała podobnie.

- mecz swoich podopiecznych skomentował trener Gazda.

TS Podbeskidzie - UKS Ruch Chorzów 4:2

bramki dla Podbeskidzia: Rozmus - dwie, Kus, Krupa

W następnej serii gier Górale zmierzą się na wyjeździe z aktualnym liderem tabeli, Piastem Gliwice.