Bogdan Kłys w komisji PLP
Bogdan Kłys, prezes TS Podbeskidzie SA został członkiem komisji rewizyjnej Pierwszej Ligi Piłkarskiej.
W skład komisji rewizyjnej Pierwszej Ligi Piłkarskiej wchodzą przewodnicząca Martyna Pajączek oraz członkowie komisji Tomasz Brusiło, Tomasz Lisiński, do tego grona dołączyli Mateusz Dródż i Bogdan Kłys.
Ponadto na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków Pierwszej Ligi Piłkarskiej, które odbyło się 9 lipca w Warszawie, nowym wiceprezesem PLP wybrany został Zbigniew Prejs.
W skład zarządu Pierwszej Ligi Piłkarskiej wchodzą prezes Marcin Janicki, wiceprezes Leszek Bartnicki, a w piątek wiceprezesem został także Zbigniew Prejs, który jest Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (1984) i w Krakowie (1988), od 1 lutego 2015 roku dyrektor Chrobrego Głogów odpowiedzialny za pion sportowy miejskiej spółki i marketing Klubu, obecnie od 2010 roku także nauczyciel akademicki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie i jeszcze wcześniej od 1981 roku oraz obecnie nauczyciel Zespołu Szkół Politechnicznych, od dwóch kadencji radny Rady Miejskiej w Głogowie – przewodniczący Komisji Społeczno-Samorządowej, Polityki Społecznej i Rodziny oraz członek Komisji Ekologii, Turystyki i Sportu. Wcześniej był także członkiem Komisji Rewizyjnej Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Obecnie także członek Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN.
Następny mecz
Następny mecz
Sparingi 2025/2026 -
VS