16.05.2015

Dwa gole Jonkisza i wygrana dwójki

Dla podopiecznych Dariusza Mrózka to już druga wygrana z rzędu. W Mysłowicach bohaterem bielszczan został Kamil Jonkisz, który trenował ostatnio z pierwszą drużyną. 19-letni zawodnik w drugiej połowie trafił dwa razy i Podbeskidzie wygrało mecz pomimo, że do przerwy przygrywało 0:1.Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu utrzymanie w III lidze jest już bardzo bliskie - na pięć kolejek przed końcem sezonu Podbeskidzie ma 13 punktów przewagi nad strefą spadkową.Górnik Wesoła – Podbeskidzie (1:0) 1:2Bramki: 31' Mieszczak – 59', 69' JonkiszTSP II: Sebastian Madejski – Krzysztof Łaciak (46' Konrad Kowaliczek), Dariusz Pietrasiak, Szymon Jarosz, Łukasz Zakrzewski, Maciej Felsch, Artur Lenartowski, Filip Gajda, Marcin Byrski (40' Krystian Zelek), Seweryn Pielichowski, Kamil Jonkisz