11.04.2015

Dwójka pewnie wygrywa

Podopieczni Dariusza Mrózka wygrali już trzeci mecz z rzędu i pną się w górę tabeli III ligi opolsko-śląskiej.Tym razem drugi zespół Górali nie dał szans Polonii Łaziska Górne, którą ograł wysoko 3:0. Wynik otworzył w 27 minucie Kamil Jonkisz, a na 2:0 jeszcze przed przerwą podwyższył Dariusz Kołodziej. W drugiej połowie trzecią bramkę w meczu i swoją również trzecią tej wiosny, zdobył Wojciech Trochim, który wykorzystał rzut karny. Dzięki tej wygranej zespół TSP II zajmuje już 11 miejsce w ligowej tabeli!          Polonia Łaziska Górne - Podbeskidzie II 0:3 (0:2)Bramki: 27' Jonkisz, 45' Kołodziej, 71' (karny) Trochim TSP II: Sebastian Madejski - Krzysztof Łaciak (77' Łukasz Zakrzewski), Gracjan Horoszkiewicz, Szymon Jarosz, Konrad Kareta - Kamil Jonkisz, Maciej Felsch (75' Leszek Kuszmider),Dariusz Kołodziej, Marcin Byrski - Wojciech Trochim - Idrissa Cisse