Newsy
02.04.2019
Dyrektor sportowy odchodzi
Andrzej Rybarski pełniący funkcję dyrektora sportowego, odchodzi z Podbeskidzia. Decyzją Zarządu klubu Andrzej Rybarski nie będzie już dyrektorem sportowym Podbeskidzia Bielsko-Biała. Tę funkcję pełnił od lipca 2017 roku, wcześniej pracował jako trener m.in Górnika Łęczna, w przeszłości był również trenerem młodzieży
w bielskim klubie.Życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej i dziękujemy za pracę w TSP.
powrót do listy
w bielskim klubie.Życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej i dziękujemy za pracę w TSP.
Następny mecz
Następny mecz
Sparingi 2026/2027 -
VS
04.07.2026, godz: 11:00, Sosnowiec