Newsy
07.04.2019

Gach: Cieszę się, że zagrałem przed własną publicznością

Kacper Gach zagrał po raz pierwszy przed bielską publicznością i był bardzo zadowolony, ale liczy również na kolejne występy.
  • O meczu: Drużyna była dziś najważniejsza, cieszę się, że udało się od początku dobrze zacząć. Czerwona kartka na pewno pozwoliła nam więcej rozgrywać piłką, więcej też mogliśmy utrzymać się przy piłce, dzięki czemu lepiej się nam grało.
  • O swoim występie: Cieszę się, że w końcu mogłem zadebiutować przed bielską publicznością, bo na razie grałem tylko chwilę na wyjeździe w zeszłym sezonie. Mam nadzieję, że teraz będę coraz więcej grał. Na pewno każdy występ dodaje mi wiary w siebie, w swoje umiejętności, staram się rozwijać z każdym meczem. Jestem wychowankiem klubu dzięki czemu są za mnie podwójne punkty w Pro Junior System. Wiadomo na obronie zdecydowanie rzadziej robi się takie zmiany niż ofensywnych zawodników, ale doczekałem się swojej szansy. Mam nadzieję, że dobrze to wyglądało.
  • O występie Sabali: Cieszymy się, że Sabi zaczął strzelać, bo taka jest rola napastnika. Musiał się w końcu odblokować, ostatnio się mu to udało i teraz oby trafiał jak najczęściej do siatki rywali. 
  • O następnym meczu: Każdy mecz w tej lidze jest wymagający, na pewno musimy przeanalizować grę przeciwnika, dobrze się do tego przyłożyć i zagrać kolejny dobry mecz by wywieźć komplet punktów z Nowego Sącza.
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 14

VS

19.10.2019, godz: 18:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej