03.10.2014

Górale pod szatnią

Na gorąco, w kilku słowach zawodnicy TSP po remisie ze Śląskiem Wrocław.  Robert Demjan:Chcieliśmy dziś wygrać, nie udało się, ale ten punkt jest bardzo ważny. Możemy być z tego meczu zadowoleni, choć szkoda że nie strzeliliśmy jeszcze jednej bramki. Zaliczyłem dziś asystę, szkoda jednak że nie strzeliłem bramki, bo miałem bardzo dobrą sytuację, ale nie udało się, nie strzeliłem. Mam nadzieję, że w następnych meczach będzie inaczej. Myślę, że teraz musimy się skupić, dobrze przepracować kolejne tygodnie i następny mecz wygrać. Najważniejsze są punkty i szkoda że dziś nie udało się zdobyć pełnej puli.   Damian Chmiel:Liczyliśmy dziś na trzy punkty, ale najważniejsze jest przełamanie. Szkoda, że znów straciliśmy pierwsi bramkę i musieliśmy gonić wynik. Żałuję, że nie strzeliliśmy jeszcze jednej i nie wygraliśmy. Punkt jest, ale u siebie powinny być trzy. W ostatnich 10 minutach kotłowało się pod bramką Śląska ale nie wpadło. Dobrze jednak, że nie przegraliśmy tego meczu, bo równie dobrze to Śląsk mógł trafić po raz trzeci. Remis jest jednak jak najbardziej sprawiedliwy.   Tomasz Górkiewicz:Wiedzieliśmy jaki zespół dziś do nas przyjeżdża, ale chcieliśmy za wszelką cenę zdobyć trzy punkty. Skończyło się remisem i trzeba to jak najbardziej szanować. Przy stanie 2:2 to my mieliśmy sytuacje, ale nie udało się. Po trzech porażkach z rzędu mamy wreszcie punkt. W trakcie przerwy na kadrę ciężko popracujemy i w następnym spotkaniu zdobędziemy punkty.

26.04.2024, godz: 20:30