24.03.2016

Górale w reprezentacjach

Emilijus Zubas rozegrał 90 minut w towarzyskim meczu Litwy z Rumunią, a w spotkaniu młodzieżowej reprezentacji Polski z Włochami wystąpił wypożyczony z TSP Gracjan Horoszkiewicz. Zespół Zubasa w spotkaniu rozgrywanym w rumuńskim Giurgiu uległ gospodarzom 0:1 po trafieniu z 65 minuty piłkarza Steauy Bukareszt - Nicolae Stanciu. Już w najbliższą sobotę Emilijus będzie miał kolejną szansę na występ w narodowych barwach, gdyż Litwini zmierzą się wówczas z reprezentacją Rosji. Pełne spotkanie zaliczył również jeden z wypożyczonych graczy TSP. Gracjan Horoszkiewicz, który aktualnie ogrywa się na pierwszoligowych boiskach w barwach Chrobrego Głogów, wystąpił w meczu kadry U-20 z rówieśnikami z Włoch. Polska niestety uległa w tym starciu rywalom 0:3 (gole w tym spotkaniu zdobyli: Andrea Palazzi w 16 minucie, Michele Rocca w 55 oraz Andrea Gasbarro w 85 minucie). Gracjan wystąpił w tym meczu z opaską kapitańską.