Newsy
13.07.2019

Hilbrycht: Musimy być cierpliwi

Damian Hilbrycht zagrał w drugiej połowie meczu z Olimpią Grudziądz i po meczu żałował sytuacji z  początku tej części gry, kiedy mógł wpisać się na listę strzelców.Już na początku drugiej połowy, czyli krótko po tym jak wszedłem na boisko, miałem dobrą okazję do zdobycia bramki, którą powinienem wykorzystać. Dostałem dobre podanie od Marko Roginicia i zdecydowałem się na strzał z pierwszej piłki, może powinienem przyjąć i bardziej przymierzyć w boczną siatkę bramki, ale chciałem szybko oddać strzał i bramkarz popisał się bardzo dobrą obroną. 
Dziś zdobyliśmy dwie bramki i można powiedzieć, że w ofensywie spisaliśmy się nieźle, ale znowu sytuacji mieliśmy bardzo dużo i mogliśmy zdobyć więcej bramek. Musimy być cierpliwi, bo jeżeli sytuacje stwarzamy, to skuteczność również przyjdzie, tym bardziej, że jeszcze będziemy nad tym pracować.
W jednym z poprzednich sparingów nie zagrałem, ale nie była to kontuzja, bardziej takie przeciążenie, po którym potrzebowałem przerwy, ale już wszystko w porządku, jestem w pełni sił i gotowy do dalszej pracy.
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 18

VS

16.11.2019, godz: 12:40