Historia meczów z Odrą Opole

 W trzech ostatnich grach Podbeskidzia z Odrą Opole padł już każdy możliwy rezultat: był remis, była wygrana Odry, było też zwycięstwo Górali.

Odkąd Odra Opole powróciła na szczebel centralny Podbeskidzie grało z nią trzykrotnie i za każdym razem wynik był inny. Pierwszy mecz, z tej najnowszej historii pojedynków bielsko-opolskich, zakończył się remisem 2:2. Bielszczanie dwukrotnie prowadzili po bramkach Pawła Tomczyka na samym początku meczu i Tomasza Podgórskiego w drugiej połowie, ale za każdym razem zawodnicy Odry odrabiali stratę i zdołali doprowadzić do remisu.

Kurs w Fortunie na to, ze tym razem Podbeskidzie zwycięży z Odrą wynosi 2,25

Równo przed rokiem, gdy sezon 2017/18 zmierzał do końca zespół z Opola przyjechał do Bielska-Białej i zwyciężył 2:1. Wygraną zapewniły dwie bramki zdobyte w ciągu sześciu minut, ich autorem był Jakub Habusta, trafienie Pawła Tomczyka dało Góralom kontakt z rywalem, ale drugiej bramki już Podbeskidzie nie zdobyło.

Kurs w Fortunie na to, że Podbeskidzie wygra bez straty bramki wynosi 4,05

 

 

Wreszcie w ostatnim meczu – jesienią 2018 roku Podbeskidzie zdobyło w Opolu trzy punkty. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Roberto Gandara, dla którego było to pierwsze trafienie w rozgrywkach ligowych dla Podbeskidzia.

 


Te trzy pojedynki to jednak niepełna historia meczów pomiędzy Podbeskidziem a Odrą Opole – aby  przypomnieć sobie wcześniejsze mecze musimy jednak cofnąć się w czasie o dziewięć lat, tyle bowiem trwała przerwa w oficjalnych meczach między tymi drużynami.

W latach 2006-2008 obie drużyny mierzyły się pięciokrotnie. Początek rywalizacji wypadł na korzyść Odry: bezbramkowy remis w pierwszym meczu w Bielsku-Białej, zwycięstwo 2:0 w Opolu. Potem jednak przyszła pora dominacji Górali, którzy wygrali trzy kolejne mecze.

Podbeskidzie vs Odra Opole

  • Liczba meczów: 9
  • Wygrane Podbeskidzia: 5
  • Remisy: 2
  • Wygrane Odry: 2
  • Bilans bramek: 11:7

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

MENU