03.04.2019

Historia meczów z Puszczą

Dopiero od dwóch sezonów Podbeskidzie spotyka się z Puszczą Niepołomice – dwa pierwsze mecze wygrali Górale, w trzecim potknęli się i komplet punktów zainkasowała drużyna Tomasza Tułacza. Czas na czwarty pojedynek.W pierwszym sezonie pojedynków między tymi zespołami Podbeskidzie zwyciężało dwukrotnie 21 w Bielsku-Białej i 3:1 w Niepołomicach. Pogromcami Puszczy w obydwóch przypadkach byli Valerijs Sabala i Paweł Tomczyk, którzy dzielili się zdobyczą bramkową.W trzecim meczu, już w trakcie obecnych rozgrywek, bielszczanie ulegli Puszczy 2:3, Choć prowadzili do przerwy 2:1 po golach Valerijsa Sabali i Łukasza Sierpiny,m to drugiej połowie już dwukrotnie trafiali gospodarze: Piotr Stawarczyk i Krzysztof Drzazga, którzy zapewnili zwycięstwo swojemu zespołowi.
Mecze: 3
Zwycięstwa Podbeskidzia: 2
Remisy: 0
Zwycięstwa Puszczy: 1Bilans bramek: 6:5Tak wyglądał mecz z września 2017 roku, kiedy Podbeskidzie podejmowało Puszczę na własnym stadionie: