Newsy
20.05.2025

Iskierka nowym Biznes Partnerem Podbeskidzia!

Miło nam ogłosić, że do grona Biznes Partnerów Podbeskidzia dołączyła mająca swoją siedzibę w Kętach firma Iskierka, będąca producentem getrów i skarpet sportowych. 

Firma istnieje na rynku od 1993 roku i w swoim portfolio ma m.in. produkcję oryginalnych getrów piłkarskich na EURO 2012. O zaprojektowanie i wykonanie skarpet dla swoich marek, sklepów, drużyn sportowych zgłaszają się do niej klienci nie tylko z Polski, ale z ponad 15 lokalizacji na całym świecie. 

W Iskierce łączymy tradycję i szacunek do najwyższej jakości z nowoczesnym parkiem maszynowym i elastycznym podejściem do klienta. Od ponad 20 lat wsłuchujemy się w oczekiwania sportowców, uprawiających różne dyscypliny, a równocześnie jesteśmy otwarci na zmieniające się oczekiwania rynku i konsumentów. Od lat współpracujemy z uczelniami w zakresie badań nad nowoczesnymi rozwiązaniami, a obecnie pracujemy nad projektem skarpet dla cukrzyków.

Witamy na pokładzie i dziękujemy za zaufanie! A z pełną ofertą naszego nowego Biznes Partnera możecie zapoznać się TUTAJ!

powrót do listy