27.07.2020

[IV liga]: Remis na początek

W sobotę wznowione zostały rozgrywki IV ligi. Drugi zespół Podbeskidzia zremisował 1:1 w Turzy Śląskiej.

Był to pierwszy w tym roku mecz dwójki - poprzednie rozgrywki z powodu pandemii zostały przerwane po rundzie jesiennej.

Drużyna trenera Adriana Oleckiego w pierwszej kolejce II grupy IV ligi zmierzyła się z Unią Turza Śląska. Podbeskidzie II szybko objęło prowadzenie, bo już w ósmej minucie bramkarza rywali pokonał Jakub Szendzielorz. W drugiej połowie gospodarze zdołali jednak doprowadzić do wyrównania i mecz zakończył się remisem 1:1.

Unia Turza Śląska - TS Podbeskidzie II 1:1 (0:1)

Bramki: 61' Gaszka - 8' Szendzielorz

TSP II: A . Leszczyński - Mroczko, Batelt, Górkiewicz, Wykręt (62' Smalcerz), Kopytko (77' Kralczyński), Kukuła, Drabik, Borek (82' Wania), Szendzielorz, Kręcichwost.

26.04.2024, godz: 20:30