27.05.2023

[IV] Porażka z liderem

Znakomita wiosenna passa rezerw Podbeskidzia została przerwana. Podopieczni trenera Adriana Oleckiego polegli z Unią Turza Śląska 0:1.

Praktycznie całe spotkanie toczyło się w spokojny tempie. Drużyny nie stwarzały sobie okazji na zdobycie bramki, a jeśli już zapędzały się pod pole karne rywala to górą w tych pojedynkach byli bramkarza. W pierwszych 45 minutach kilka razy szczęścia próbował Merebashvili, ale jego uderzenia leciały prosto w golkipera gości. Decydujący cios tego meczu zadali jednak goście, a dokładnie Michał Mazur, który na sekundy przed przerwą ustalił wynik spotkania.