30.08.2014

Jeden punkt dwójki

Druga drużyna TS Podbeskidzie zdobyła jeden punkt w wyjazdowym spotkaniu III Ligi opolsko-śląskiej. Przeciwnikiem Górali był zespół Ruchu Zdzieszowice.  W pierwszej połowie na arenie w Zdzieszowicach istniał tylko jeden zespół, a było nim Podbeskidzie. To aż dziwne, że po 45 minutach tablica wskazywała zaledwie 1:0. Swoje szanse notorycznie marnowali Idrissa CisseKamil Jonkisz i Bartosz Śpiączka. W końcu w 35 minucie celnym strzałem popisał się czarnoskóry napastnik bielszczan. Po zmianie stron mecz się wyrownał, a nawet przewagę osiągnęli gospodarze co w efekcie skutkowało bramką wyrównującą w 85 minucie gry. "Dwójka" kończyła mecz w dziesiątke gdyż w samej końcówce, drugą żółta i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Rafał GrzelakRUCH ZDZIESZOWICE     1:1     TS PODBESKIDZIE II PODBESKIDZIE II: Madejski, Łaciak, Kuszmider, Grzelak, Tomasik, Lenartowski, Gladus, Bartlewski, Jonkisz, Spiączka, Cisse