
„JEEP na weekend”: zagraj o samochód!
Jeep Compass z zapasem paliwa na weekend jest nagrodą główną w konkursie MW Auto i TSP!
Od meczu z Wisłą Kraków, przez trzy kolejne spotkania, na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, będzie można zgłaszać się do konkursu, w którym do wygrania jest samochód Jeep Compass na weekend od MW Auto - sponsora technicznego klubu.
Aby wziąć udział w konkursie należy podczas meczów objętych konkursem, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wrzucić do skrzynki ustawionej przy ekspozycji samochodu Jeep Compass na trybunie wschodniej (od ul. Żywieckiej). W formularzu należy uzupełnić pole z danymi osobowymi oraz zadaniem konkursowym, które polega na podaniu własnej propozycji nazwy nowego modelu Jeepa.
Formularze będą zbierane przez trzy kolejne mecze: z Wisłą Kraków (27.10), Pogonią Szczecin (7.11) oraz Miedzią Legnica (12.11).
Trzy najlepsze propozycje zostaną wyłonione podczas meczu z Motorem Lublin i wtedy odbędzie się wielki finał – konkurencja piłkarska w przerwie meczu, po której zwycięzca odbierze kluczyki do Jeepa Compass!