Newsy
08.07.2019

Karnety już w sklepie w Gemini Park!

W poniedziałkowy poranek sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020 weszła w kolejną fazę: karnety trafiły do sklepu TS Podbeskidzie w Gemini Park. W dalszym ciągu sprzedaż trwa dla osób kontynuujących karnet z poprzedniego sezonu! Trwa sprzedaż stacjonarna karnetów - sprzedaż otwarta rozpocznie się 15 lipca! Karnet na sezon obejmuje wszystkie 17 spotkań w sezonie, wszystkie mecze w Pucharze Polski oraz komplet meczów barażowych. Z kolei karnet na rundę obejmuje 9 spotkań rozgrywanych na jesień 2019.Dlaczego warto nabyć karnet na mecze TS Podbeskidzie?
 • oszczędność pieniędzy
  Kupując karnet, oszczędzasz ponad 20% w stosunku do ceny biletów na każdy kolejny mecz.
   
 • gwarancja stałego miejsca 
  Przychodząc na mecz, nie musisz martwić się o to, że ktoś usiądzie na Twoim ulubionym miejscu. Możesz usiąść obok swojego sąsiada lub bliskiej osoby.
   
 • oszczędność czasu
  Zamiast stać w kolejce po bilety, spędź ten czas z najbliższymi w strefie rozrywki na stadionie. 
   
 • mecze Pucharu Polski
  Rozgrywki, w których na stadion w Bielsku-Białej może przyjechać każda drużyna Ekstraklasy. Posiadając karnet, gwarantujesz sobie pewność wejścia na mecz i obejrzenia największych gwiazd polskiej piłki!
   
 • wsparcie klubu
  Każdy karnet jest jednocześnie ogromnym wsparciem i inwestycją w rozwój klubu. Kibic kupujący karnet staje się częścią drużyny, która co tydzień wychodzi na boisko i walczy o 3 punkty. Razem możemy wszystko!  
 Cenniki karnetów oraz biletów znajdują się poniżej:Bilety ulgowe przysługują: dzieciom do 16. roku życia, kobietom i mężczyznom w wieku 60+, posiadaczom kart: "Rodzina+", "Karty Dużej Rodziny " oraz "Cieszyńskiej Karty Dużej Rodziny". Przed zakupem należy zapoznać się z regulaminem sprzedaży karnetów i biletów, dostępnym w linku poniżej.REGULAMIN SPRZEDAŻY KARNETÓW I BILETÓWDane kontaktowe: DZIAŁ SPRZEDAŻY BILETÓW I KARNETÓWtel. 33 498 39 87  (pon. - pt. w godzinach od 9:00 -16:00), 
bilety@tspodbeskidzie.pl OFICJALNY SKLEP TS PODBESKIDZIE S.A. W C.H. GEMINI PARKtel. 604 279 779, sklep@tspodbeskidzie.plczynny: pon-sob 9-21 nd 10-20 Trwa również sprzedaż karnetów na sektor Stowarzyszenia Sympatyków Klubu TS Podbeskidzie tzw. młyn. Dystrybucja karnetów w okazyjnych cenach prowadzona jest przez SSK. Więcej szczegółów i możliwość zamówienia karnetów dostępne są na profilu na Facebooku BielskaTwierdza.pl
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 14

VS

19.10.2019, godz: 18:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej