Newsy
29.05.2015

Konferencja prasowa

Wypowiedzi trenerów obu drużyn po meczu Podbeskidzie - CracoviaDariusz Kubicki (TS Podbeskidzie): Niełatwo jest po takim wyniku usiąść przed dziennikarzami i oceniać to spotkanie. Według mnie do utraty pierwszego gola byliśmy równorzędnym rywalem dla Cracovii i mieliśmy ciut lepsze okazje na zdobycie gola. Jest tak, że bramki zmieniają oblicze meczów i to było dziś widać, szybko straciliśmy też drugą bramkę i wtedy się wszystko posypało. Widać było po Pasach, ze złapali wtedy wiatr w żagle i dobrze grali w drugiej połowie. Mamy ograniczone pole manewru jeśli chodzi o kadrę, wybieramy spośród tych którzy są do dyspozycji, bez kontuzji czy urazów, a zawodnicy, którzy mają już troszkę lat wolniej się regenerują i stąd kłopoty. Plusem jest to, iż byliśmy dziś groźni ze stałych fragmentów gry i postaramy się ten element jeszcze poprawić.
Prosimy Kibiców żeby byli z nami na dobre i na złe i żeby przyszli na mecz z Górnikiem Łęczna i wsparli nas w tym arcyważnym spotkaniu, liczymy na Was!  
Jacek Zieliński (Cracovia Kraków): Cieszymy się z okazałego zwycięstwa na trudnym terenie i wreszcie zapewnienia sobie pewnego utrzymania. Nikt nam już tej ligi nie odbierze i to jest teraz najważniejsze. Ciesze się również, że w drugiej połowie zagraliśmy tak jak planowaliśmy oraz, że Dialiba dał świetną zmianę, dużo wniósł do gry i pokazał, iż będzie naszą gwiazdą w nowym sezonie. Gramy do końca, walczymy o 9 miejsce, także emocje będą na pewno!
Boubacar jest zawodnikiem ofensywnym, wszedł na boisko, zrobił swoje ale musimy też pamiętać o dobrej zmianie jaką dał Zjawiński i zrobił 2 asysty! Trzeba też zauważyć, że drużyna to nie indywidualności, a całość i to było dziś widać.
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 30

VS

02.05.2020, godz: 18:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej