10.08.2015

Konferecja prasowa w Chorzowie

Dariusz Kubicki:Z wyniku nie jestem zadowolony. Co było widać od początku pierwszej połowy – po dwóch porażkach przyjechaliśmy tu po trzy punkty i byliśmy tego bardzo bliscy. Jednakże niepotrzebnie stracona bramka pokrzyżowała nam plany, a wcześniej mieliśmy nawet trzy sytuacje, które powinny być wykorzystane. Po stracie bramki oczywiście grało nam się trudniej, ale zmiany, które zrobiliśmy pokazywały, że cały czas dążyliśmy do tego, żeby ten mecz wygrać, niestety troszkę do tego zabrało. Po dwóch porażkach remis również trzeba przyjąć. Czasami tak się układa mecz, że nie można go wygrać. Dziś mimo naprawdę niezłej postawy zespołu remisujemy.Waldemar Fornalik:Zabrakło kilku minut, aby te trzy punkty zostały na Cichej. Trzeba sobie powiedzieć – to nie był łatwy mecz. Szczególnie w pierwszej połowie, gdzie Podbeskidzie było dobrze zorganizowane i ciężko było przebić się przez ich szyki obronne. Natomiast strzeliliśmy jedną bramkę, mieliśmy sytuację aby przybić tą przysłowiową pieczątkę na 2:0. Niestety tak się nie stało, dostaliśmy bramkę na 1:1. Cóż, ta drużyna ciągle się konsoliduje, będzie miała jeszcze nie jeden trudny moment i nie raz głupio straci punkty. Więc przyjmujemy ten remis i pracujemy dalej nad tym, aby takie sytuacje się nie powtórzyły. Warunki były jakie były dla obu drużyn, ale nie ma co szukać usprawiedliwienia bo wszystkie drużyny grają w jednakowych warunkach, w ogromnym cieple.