Newsy
22.06.2026

Konrad Forenc przedłużył kontrakt z Podbeskidziem!

Miło nam ogłosić, że kapitan Konrad Forenc zostaje w Podbeskidziu na dłużej! Nowy kontrakt doświadczonego bramkarza z naszym klubem będzie obowiązywał do końca rozgrywek 2027/2028.

„Fori” dołączył do Podbeskidzia w 2024 roku z ekstraklasowej Korony Kielce i z miejsca wskoczył do naszego wyjściowego składu. Łącznie podczas dotychczasowego pobytu Konrada pod Klimczokiem, rozegrał on 57 ligowych oraz pucharowych spotkań, w których zachował 18 czystych kont. 

Poza wartością czysto sportową, Konrad stał się też niezwykle ważną postacią w naszej szatni i w wielu rozegranych meczach pełnił funkcję kapitana Podbeskidzia. Tym bardziej cieszymy się więc, że „Fori” zdecydował się przedłużyć wygasający kontrakt z TSP i dalej będziemy mogli liczyć na jego niebagatelne doświadczenie - zarówno na boisku, jak i poza nim.

Nowa umowa Konrada z Podbeskidziem będzie obowiązywać do końca sezonu 2027/2028.

Super, że zostajesz u nas na dłużej i z tej okazji życzymy Ci wielu czystych kont oraz kolejnych sukcesów w czerwono-biało-niebieskich barwach! 

powrót do listy