Newsy
27.08.2019
Kozak wypożyczony
Miłosz Kozak obecny sezon dogra w barwach Chrobrego Głogów, do którego przechodzi na zasadzie wypożyczenia.
W Podbeskidziu Miłosz spędził ostatnie dwa sezony, w których zagrał w 49 meczach i zdobył dwie bramki.
Porozumienie między klubami dotyczy wypożyczenia do końca sezonu, ale zawiera możliwość powrotu zawodnika na wniosek Podbeskidzia w przerwie zimowej.
Powodzenia i do zobaczenia Miłosz!
Następny mecz
Następny mecz
Sparingi 2026/2027 -
VS
04.07.2026, godz: 11:00, Sosnowiec