Newsy
11.09.2021

Merebashvili: Każdy kolejny mecz powinien sprzyjać rozwojowi drużyny

Giorgi Merebashvili na gorąco po sobotnim meczu ocenił mecz i sytuację naszego zespołu.

Trudno jest oceniać to wszystko na gorąco po takim pojedynku. Graliśmy dobrze, uważam że to piłkarsko był nasz najlepszy mecz, ale niestety wynik za tym nie poszedł. Na szczęście to dopiero 8 kolejka, a my mamy bardzo fajny zespół, świetny sztab trenerski. W następnym meczu walczymy o pełną pulę.

Nasz atak ma bardzo duży potencjał. Potrzebujemy jednak jeszcze trochę zgrania w grze ofensywnej, żeby atakować skuteczniej. Każdy kolejny mecz powinien sprzyjać rozwojowi drużyny.

Tak jak zauważyłeś, dzisiaj trenerzy założyli, my również, żeby grać bardzo dużo dołem, grac piłką - tak chcemy operować. Oczywiście, dzisiaj wynikły z tego błędy, ale z tego się uczymy. Dodatkowo, brakło nam trochę szczęścia, tak bywa. Czasami jest tak, że dasz z siebie wszystko, ale jednak się nie udaje - to nas spotkało.

Jeśli chodzi o progres drużyny - nasza drużyna jest bardzo świeża. Pokazując to na moim przykładzie, gdzie przyszedłem do zespołu bez obozu przygotowawczego, a to przecież spotkało nie tylko mnie. Czas działa na naszą korzyść. Naprawdę, niezwykle wierzę w ten zespół, wiem że będzie dobrze.

powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2021/2022 - Kolejka 10

VS

26.09.2021, godz: 12:40