11.03.2016

Nuda? Znowu z Piastem w 90 minucie z rzutu karnego...

Trener Robert Podoliński na konferencji prasowej po meczu podziękował swojemu zespołowi za walkę, jednak stwierdził że przeciwnicy zbyt łatwo zdobyli bramki. Robert Podoliński: Nie wiem co powiedzieć. Nuda? Znowu z Piastem w 90 minucie z rzutu karnego... My musimy się napracować żeby zdobyć bramkę, a przeciwnikom przychodzi to zbyt łatwo. Graliśmy z kandydatem do Mistrzostwa Polski, tym bardziej szkoda tego wyniku, bo myślę że zasłużyliśmy na punkt. Dziękuję zespołowi za walkę przez 90 minut. Myślę, że mimo porażki pokazaliśmy się z dobrej strony. Jeszcze niedawno skazywano nasz zespół na spadek, a nawet po tej porażce myślę, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Chcieliśmy strzelić gola na 3:2 i to kosztowało nas stratę bramki,a w konsekwencji przegraną, na którą złożyło się jednak kilka rzeczy. Cóż taka jest piłka. Musimy wyciągać wnioski.