Newsy
28.10.2021
Obsada sędziowska 15. kolejki
Sędzia Dominik Sulikowski został wyznaczony do prowadzenia meczu 15. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie - Chrobry Głogów.
Arbiter Sulikowski w tym sezonie sędziował łącznie 7 spotkań - sześć z nich w 1. lidze, a także jedno w Pucharze Polski. Dodatkowo główny arbiter niedzielnego spotkania prowadził już jedno nasze spotkanie w tym sezonie - przegraną potyczkę z Koroną Kielce 2:3.
Asystentami sędziego zostali Tomasz Niemirowski i Jakub Wójcik, arbitrem technicznym będzie Paweł Dziopak, natomiast na VARze zasiądą Damian Kos oraz Sebastian Krasny.
Mecz Podbeskidzie - Chrobry Głogów odbędzie się w niedzielę 31 października o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.
Bilety na mecz dostępne są na stronie internetowej oraz w oficjalnym sklepie stacjonarnym klubu w Gemini Park.
Transmisja spotkania obędzie się na platformie Polsat Box Go.
Następny mecz
Następny mecz
Sparingi 2025/2026 -
VS
17.01.2026, godz: 12:00