Newsy
29.04.2015

Organizacja dnia meczowego

Przedstawiamy szereg istotnych informacji dla kibiców dotyczących dzisiejszego meczu z Lechem Poznań. -> Uwaga: Potwierdzenie zakupu nie jest biletem wstępu! Jeśli zakupiłeś bilet online, nie masz potwierdzonego profilu i otrzymałeś potwierdzenie zakupu biletu, przyjdź do kasy potwierdź swój profil i wymień potwierdzenie na bilet wstępu.Jeśli nie chcesz spóźnić się na mecz, przyjdź wcześniej. Zapraszamy -> Uwaga: Bilet wstępu zakupiony on-line wydrukuj w domu. Nie stój w kolejkach!
 W DNIU MECZU KASY CZYNNE PRZY UL. ŻYWIECKIEJ
 DNIA 29.04.2015 – KASY CZYNNE OD GODZ 9:00 – 21:15  Do Państwa dyspozycji oddane będą punkty obsługi kibica - 2 punkty reklamacyjne – zlokalizowane w KASIE - K1, pomożemy rozwiązać każdy problem - 1 punkt odbioru akredytacji i zaproszeń VIP- zlokalizowany w KASIE – K1 - 5 kas biletowych – zakładanie profilu, wymiana voucherów - 1 punkt wyrabiania kart kibica – zlokalizowany w KASIE - K2 Główny zakres obsługi w kasach:
 1. PODAROWANIE BILETU Z KARNETU- jest taka możliwość 3 razy w rundzie- bilet z karnetu można podarować osobie, która posiada kartę kibica- bilet można podarować tylko w tej samej kategorii cenowejnp. bilet z karnetu normalnego – osobie w kategorii karnet normalnybilet z karnetu ulgowego – osobie w kategorii karnet ulgowy, czyli osobie której także ulga przysługuje 2. ODBIÓR BILETÓW Z KONKURSÓW I WYMIANA VOUCHERÓW W KASACH BILETOWYCH- VOUCHER nie jest biletem wstępu,- masz kartę kibica zapraszamy do kas biletowych z voucherem, wymienisz go na bilet- nie masz karty kibica?Przyjdź załóż swój profil i wymień voucher na bilet. 3. ODBIÓR AKREDYTACJIW punkcie odbioru akredytacji (kasa - K1) od godziny 15:30 4.ODBIÓR ZAPROSZEŃ VIPW punkcie odbioru zaproszeń (kasa - K1) od godziny 15:30 5. WYROBIENIE KARTY KIBICA- należy zgłosić się osobiście do punktu wyrabiania kart - kasa - K2- należy okazać dokument tożsamości 6. KASY REKLAMACYJNE- zgłoś się jeżeli masz jakikolwiek problem lub pytania i wątpliwości - kasa - K1
 Nie chcesz stać w kolejkach? Nie chcesz spóźnić się na mecz? PRZYJDŹ WCZEŚNIEJ. ZAPRASZAMY
powrót do listy

Następny mecz

Następny mecz

Fortuna 1 Liga 2019/2020 - Kolejka 30

VS

02.05.2020, godz: 18:00, Stadion Miejski w Bielsku-Białej