Newsy
28.06.2019
Paweł Oleksy odchodzi z Podbeskidzia
Lewy obrońca nie przedłużył kontraktu z klubem z Bielska-Białej. Oleksy grał w barwach TS Podbeskidzie od sierpnia 2017 roku, kiedy to dołączył do naszego klubu z Ruchu Chorzów. W barwach Podbeskidzia Oleksy rozegrał 42 spotkania i zdobył 4 gole. Kibice zawsze doceniali jego zaangażowanie i ofiarną grę w defensywie . Paweł, dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze.
Następny mecz
Następny mecz
Sparingi 2026/2027 -
VS
04.07.2026, godz: 11:00, Sosnowiec